2737
2739

ینی بنده خدا هر چی میدوعه هیچی ک هیچی فقطخرج تالار با پدر شوهرمه ولی بقیه خرجا ارایشگاه و اینا با خودمون..دستش خالیه ب بابام گفتیم قرض بده نمیده..منم سه سال و صب نکردم ک همینجوری و با پا گذاشتن رو دلم برم خونم..مهم دوست دارم کارایی ک میخوام رو انجام بدم..تو این گیر و دار شوهرم حلقشو هم گم کرده میخوام بخریم دوست ندارم نقره و اینا بزنه..۸ تومنم فقط حلقشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نمیشه وام گرفت؟ 

اگه کادوهای عروسی برای خودتونه و پدرشوهر برنمیداره روی اونها هم میشه حساب کرد. 

خرجهایی که با خودتونه حدودن چقدر میشه؟ 

بنظر الان حلقه الویت نداره.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞

خیلی دست بالا گرفتی تالار برا چیته تو این کرونایی 

حلقه چه اهمییتی داره چه جنسی باشه 

برو قشنگ یه اتلیه خوب هرکی هم اومد خونه مبارکیتون فیلم عروسیتو بزار نشون بده 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2738

خب اون پول حلقه رو خرج آرایشگاه و اینا کن

نقره بخر

چه تضمینی هست دوباره حلقه ی ۸ تومنی رو گم نکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
از خریدای ناواجب بزن ..حتما میشه ی عروسی خوب گرف ی کم مراعات جیب شوهرتو بکن..مجبور نیسی ک

در حد همون ارایشگاه و اینام نداریم..اخه منم هیچ مراسمی نداشتم ن عقد نه حنابندان خوردم ب کرونا..عقدمم یهویی شد

اخه اصن نیست هیچی به خدا..پولو میگم 

منم بعد چهارسال انتظار کرونا نذاشت عروسی بگیرم حتی کارتم چاپ زده بودیم ولی نشد اولش سخت بود ولی الان خوشحالم که عروسی نگرفتم

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی

شاید ازبی پولی حلقشو فروخته اون پول تالار رو بگیر ببر یه کلیپ واستون بسازن وبرو سرخونه زندگیت....کاش من به عشقم میرسیدم فقط بابابام ویه مانتو شلوار میرفتم محضر....حیف که نشد ونمیشه....ناشکری نکن

نمیشه وام گرفت؟  اگه کادوهای عروسی برای خودتونه و پدرشوهر برنمیداره روی اونها هم میشه حساب کرد ...

حلقه رو بابام ی ماه بود خریده بود بخدا خجالت میکشم بگم گم کرده..نه کادوهارو اون برمیداره..والا یدونه رسمی نداریم دور برمون..وام ازدواجم هست قسطش..اخه پدر شوهرم وضعش خوبه خیلی ناراحت میشم وقتی یادم میاد حاضر نشد قرص بده

2706