2733
2734
عنوان

خسته شدم شوهرم خیلی بیخیال شده برا عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 64 پست
خیلی دست بالا گرفتی تالار برا چیته تو این کرونایی  حلقه چه اهمییتی داره چه جنسی باشه  بر ...

اخه ما تالار نگیریم هم پدر شوهرم پولشو به ما نمیده ..اول قرار بود با ۶۰۰ نفر عروسی بگیریم الان ک میخوایم با نهایت ۱۰۰ بگیریم خرجش نصف سده ولی حاضر نیست کمک کنه..

در حد همون ارایشگاه و اینام نداریم..اخه منم هیچ مراسمی نداشتم ن عقد نه حنابندان خوردم ب کرونا..عقدمم ...

دیگ مجبوری...خود من خیلی کوتا اومدم ...فک کن لباسعروسسیصدی اجاره کردم..

همسرم انتظار داشت با این لباسی ک اجاره کردم خیلی بد بشم اخه میگف خیلی ارزونه و همه چی کوتا اومدی...

اما خیلییی ناز شده بودم و همه از من ادرس لباسمو..میخاسن...

تو لباس دادم خودم ی تغییراتی کردن...

تو همه‌چی کوتا اومدم...حتی خرید عروسی...ازچمدون بگیرتااایننه شمعدونو....

ندارنبودیما نه...فقط خونه گرفت بودیم ی ذره قرض داشیم..

الان وضع مالیمون خیلی خوبه هرماه شوهرم خذاروشکر داره بزام جبران همه اونروزارو میکنه

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید ازبی پولی حلقشو فروخته اون پول تالار رو بگیر ببر یه کلیپ واستون بسازن وبرو سرخونه زندگیت....کاش ...

نه بابا انقد وضعمون داعون نیست..ببین هرچی میاد میره..مثلا عید برا من گوشی خرید(من نخواستما  خودش خرید)خب ۸ و نیم رفت..الان بیمه ماشینه ..هرچی در میاد میره

2731
عقدم ۶ ماه نامزد بودم ۲ سال و نیم عقدم

بنظر من قبل عقد باید فکر وضع مالیشو آرزوهاتو میکردی 

الانم مراعات کن اما بنظرم عاقبت خوبی نداره که از همین اول بخوای از خواسته های مهمت صرف نظر کنی 

چیزی که تو دل آدم بمونه تو آینده اثر منفی داره

برا حلقه خودم یکم پس انداز دارم میخوام زنجیرمو بفروشم 

من زمان ازدواج م یه عالمه پول حلقه ی پلاتین دادم الان عین چی پشیمون

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
حلقه رو بابام ی ماه بود خریده بود بخدا خجالت میکشم بگم گم کرده..نه کادوهارو اون برمیداره..والا یدونه ...

عزیزم ممکنه حلقه رو دوباره گم کنه. کاش این مدتی که عقد بودی قرعه خونوادگی اسم مینوشتی. مجبور بود قسطش رو بده عوض خرج کردن. الانم به اسمتون دراومده بود دیگه.. 

حالا هم اگه به عروسی اصرار داری با این شرایط پدرشوهرت که گفتی باید صبر کنی. و البته پس انداز. 

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
خوش به حالت من خیلی زورم میاد بعد ی سال و نیم

منم خیلی اوایلش زورم می اومد فکر کن چهار سال منتظر عروسی بودم تالار رزرو کردیم همه چی آماده بود دوهفته قبل تاریخ عروسیمون کرونا اومد و ماهم خونه اجاره کردیم و جهیزیه برده بودیم دیگه مجبور شدم عروسی نگیرم

البته لباس عروس پوشیدم آرایشگاه رفتم کلی عکس و فیلم آتلیه ای هم گرفتم

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
دیگ مجبوری...خود من خیلی کوتا اومدم ...فک کن لباسعروسسیصدی اجاره کردم.. همسرم انتظار داشت با این لب ...

منم بخدا از ی چیزایی گذشتم ..عقد نگرفتم..رفتم خونه پدر شوهرم..الان در حد ۱۰۰ نفر مهمون و اون باغی ک دوست دارم و کلیپ اینا مبخوام

اخه ما تالار نگیریم هم پدر شوهرم پولشو به ما نمیده ..اول قرار بود با ۶۰۰ نفر عروسی بگیریم الان ک میخ ...

نکنه گل وظیغه ای نداره اندازه جیبت خرج کن

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
عزیزم ممکنه حلقه رو دوباره گم کنه. کاش این مدتی که عقد بودی قرعه خونوادگی اسم مینوشتی. مجبور بود قسط ...

گفتم خودم با پدر شوهرم حرف بزنم 😶راست میگی همش ترسیدم قسط رو نشه بدیم 

میدونی وضع ما بد نیس ولی این گرونیل باعث شد پیچیم توهم

میفهمم شرایط واسه همه سخت شده 

اولویت بندی کن برنامه هاتو 

بنظرم جشنتو تا میتونی کوچیک کن عوضش شیک برگزار کن آرایش و عکس و فیلمت که ماندگاره مهمه و اینکه اون روز به هردوتون خوش بگذره 

2706