2737
2734
عنوان

سوال پرسیدن خیلی خوبه ولی یکم مطالعه در حد علوم پایه لازمه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 38 پست
یکی که پرسیده بود اگه ماه چهار بارداری اب دریا بخورم چش بچه ام ابی میشه! یکی هم پرسیده بود من رفتم س ...

من نصف موهام به خاطر همین تاپیکا سفید شد🤦‍♀️

یه کاربر که بچه ی بیش فعال داشت و چند تا دکتر تایید کرده بودن دنبال دعا نویس بود که بچه اش رو شفا بده

یه وقتا حتی مطالعه هم لازم نیست همین که احمق نباشی کافیه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اون باردارایی که هر چی میخورن استرس دارن بچه چیزیش نشه

خربزه خوردم بچه چیزیش نشه

حلوا خوردم بچه چیزیش نشه

باقالی پلو خوردم بچه چیزیش نشه

سس مایونز خوردم تخم مرغ خام داره بچه چیزیش نشه

الویه بیرونی خوردم...

دارم از استرس میمیرم بچه چیزیش نشه

میخوری هضم و جذب و دفع انجام میشه استرسش رو میاری واسه ما؟؟😐😐😐🤣🤣

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728
فقط اون باردارایی که هر چی میخورن استرس دارن بچه چیزیش نشه خربزه خوردم بچه چیزیش نشه حلوا خوردم ...

😅

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

برای همینه که بچه های بی تربیتی دارن چون دوکلمه مطالعه راجب سلامت خودشونو و نی نی نمیکنن چ برسه تربیت

میان تاپیک میزنن اگه شله زرد بخورم سقط میشه 

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
من نصف موهام به خاطر همین تاپیکا سفید شد🤦‍♀️ یه کاربر که بچه ی بیش فعال داشت و چند تا دکتر تایید ک ...

خسته نباشه واقعا🥲🥲🥲

2740

وای یکی هم بود فکر می‌کرد رحم و واژن با مثانه یکیه میگفت از واژن جیش میاد  

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
یکی یه بار گفته بود شوهرم میگه چون شکم داری بچه رشدش کم میشه😭😭😭😭 فک میکنن چون تو بارداری شکم بزر ...

من اینو یادمه تاپیک زده بود بچه خفه میشه گفتم چرا گفت چون خودم چاقم😐

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
وای یکی هم بود فکر می‌کرد رحم و واژن با مثانه یکیه میگفت از واژن جیش میاد    

اها یک سری ها هم هستن سونو واژینال رو فک میکنن میره تو رحم😐

یه بارم یکی پرسید بستی ریخت رو شکمم بچه ام سردش نشه سرما بخوره ،😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اگه کسی میخواد باردار شه دیگه باید یه چیزای پایه ای را بدونه، این همه تو نی نی سایت می چرخن برن چندتا مقاله ای چیزی بخونن 

یه بارم یکی پرسید بستی ریخت رو شکمم بچه ام سردش نشه سرما بخوره ،😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اگه کسی میخواد ...

میگفتی چایی بریز سریع رو شکمت😅

2706