2733
2739
عنوان

سوال پرسیدن خیلی خوبه ولی یکم مطالعه در حد علوم پایه لازمه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 38 پست

کلا خیلی از خانما نه فقط باردارا گاهی یه سوالایی میپرسن آدم شاخ درمیاره 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

یه نفر تاپیک‌زده بود باردارم دلم خورشت کرفس میخواد😭😭😭😭😭

ماهم گفتیم خب بخور 

گفت آخه کرفس بچه رو سقط میکنه

ما😶😶😶😶😶

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اون باردارایی که هر چی میخورن استرس دارن بچه چیزیش نشه خربزه خوردم بچه چیزیش نشه حلوا خوردم ...

اینو یادت رفت

رفتم خونه ی جاریم چون میخواد بچه ی من سقط بشه پلو زعفرونی درست کرده🤦‍♀️

از همینجا به خانومای باردار میگم اون چار تا دونه برنج بچه رو سقط نمیکنه به خدا گندش رو در نیارید

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
یه نفر تاپیک‌زده بود باردارم دلم خورشت کرفس میخواد😭😭😭😭😭 ماهم گفتیم خب بخور  گفت آخه کرفس ...

خدارو‌شکر این شایعات پشت سر قرمه سبزی نیست😅

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2728
اینو یادت رفت رفتم خونه ی جاریم چون میخواد بچه ی من سقط بشه پلو زعفرونی درست کرده🤦‍♀️ از همینجا ب ...

من شله زرد زیاد دوست دارم

تو سه ماهه ی اول زیاد خوردم الانم بچه م ۵ سالشه

سقط شدن با خوراکی معمولی نمیشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اینو یادت رفت رفتم خونه ی جاریم چون میخواد بچه ی من سقط بشه پلو زعفرونی درست کرده🤦‍♀️ از همینجا ب ...

میگفت از وقتی مادرشوهر خواهر شوهرم فهمیدن من باردارم پلوزعفرونی درست میکنن بچم بیفته

خوب تو نخور😶

من سه چهار ماه قبل از بارداریم تا ۶ هفتگی که رفتم دکتر سونو کرد تو مطب گفت بارداری هرشب چایی زعفرون سحرخیز میخوردم کیسه ایش که کلا زعفرونه و غلیظ میشه

حتی فک نمیکردم باردارم یکم زعفرون خالصم دم کردم خوردم پریودم باز شه😆😆

بعد میاد تاپیک میزنه یه قاشق شله زرد خوردم استراحت کنم سقط نشه کاربرا میپرسن سابقه سقط داری میگه نه بچه دوممه😐😐

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

منم یکی رو دیدم افسردگی شدید داشت، شوهرش از دستش خسته شده بود میخواست طلاقش بده بعد به جای اینکه بره دکتر میخواست بره دعا بگیره، میگفت شوهرم میگه دعات کردن

بهش گفتم منم دارم واسه افسردگی دارو میخورم و خوبه خوبم، گفت نه دکتر با قرص و دارو آدم و دیوونه و روانی میکنن😳

منِ دیوانِ روانی🥴😐

منم یکی رو دیدم افسردگی شدید داشت، شوهرش از دستش خسته شده بود میخواست طلاقش بده بعد به جای اینکه بره ...

باعث تاسفه!!!!!!

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2740
فقط اون باردارایی که هر چی میخورن استرس دارن بچه چیزیش نشه خربزه خوردم بچه چیزیش نشه حلوا خوردم ...

وای آب خوردم بچه چیزیش نشه 😂😂😂😂

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.