2733
2734
عنوان

ببینین حق با منه یا نامزدم؟

272 بازدید | 33 پست

سلام دوستان من تقریبا دوساله نامزدم

بعد خانواده اش همه حرفاشون رو باشوخی میگن بعد من که میفهمم با کنایه و گفتن و ناراحت میشم

بانامزدم در میون میزارم ولی اون بهم میگه تو زودرنجی و همه چیز بهت بر میخوره 

اون روز خونشون بودیم خواهرشوهرم برگشته بهم میگه عروسی خواهرم لباس نخر اون لباسی که واسه حنابندان قراره بخری بپوش یاهم بیا از لباس های خواهرم بپوش

منم خیلی ناراحت شدم 

بعد به نامزدم میگم میگه اونا شوخی میکنن 

چیکار کنم دیگه اینجوری نتونن بگن یا من حداقل ناراحت نشم 😭😭

بیخیال باش.بخوای ب این‌چیزا توجه کنی پیر میشی.کار خودتو بکن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐در جوابش میگفتی من لباس یکی دیگه رو نمیپوشم:)سلیقه من خاصه..

کلا حرفاشونو به یه ورت بگیر و کارخودتو انجام بده

با شوهرتم سعی کن همیشه خوش باشی زیاد ناراحتی باهم نگین :)

2731

فقط توروخدا تنها کاری ک میکنی فرت و فرت ب نامزدت نگوووو اون این حس بهش دست میده که ببخش ببخش عرضه دفاع از خودت نداری

مثلا در جواب خواهرشوهرت اصلا ناراحتی نداشت بگو‌خودم درموردش تصمیم میگیرم

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
بیخیال باش.بخوای ب این‌چیزا توجه کنی پیر میشی.کار خودتو بکن

عزیزم باور کن خسته شدم 

نامزدم میگه تو همیشه از حرفاشون ناراحت میشی 

میگه هر وقت زنگ میزنی میگم خدایا باز چی گفتن بهش..

2740
نگرفتم منظورتو همینجوری ک اونا با شوخی تیکه میندازن تو هم با ی لبخند رو لب ی تیکع خوشمل بنداز حساب ک ...

اخه حرصم میگیره من اصلا از اول حرف نزدم رو حرفشون احساس میکنم تقصیر خودمه 

فقط توروخدا تنها کاری ک میکنی فرت و فرت ب نامزدت نگوووو اون این حس بهش دست میده که ببخش ببخش عرضه دف ...

گلم اخه اونروز برگشته میگه توروخدا حرفی نزنین باز عصبی شه من جون ندارم 

منم بهم برمیخوره میگم عوض اینکه بگی بهشون تصمیم گیرنده خودشه میخندی بهشون 

منم به نامزدم میگم تقصیر تو هست اینا جرئت میکنن اینجوری حرف بزنن یا رفتار کنن

بکوب تو دهنشون ، امروز اجازه میدی هر چی بگن و چیزی نمیگی فردا روز بیشتر میگن از الان خودتو سفت بگیر که بفهمن یه من ماست چقدر کره میده

✞✞♡هـمیـشـه یه جـوری زنـدگـی کُن کـه ؛ اگـه رفـتـی جُـلو آیـنه، روت بـشه بـه چشـمـآیـه خـودت نِـگـاه کـنی♡✞✞
2706