2737
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد منم شکایت کردم اون هم خیانت با یک زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 9834 بازدید | 126 پست
بله 

وکیلت مث سگ دروغ میگه و بازیت میده گوش کردن مکالمه امکان نداره فقط پرینت مکالمه و تعداد اس ها درمیاد که اونم میتونن بگم مثلا گوشیم دست یکی دیگه بوده و هزارتا بهونه دیگه و با قسم خوردن و اینجور چیزا،من به واسطه یکی از نزدیکانم با این مسئله روبرو شدم یه جوری سرپوش میزارن که هیچی عایدت نمیشه فوق فوقش اگه ثابت شه برا هرکدوم ۸۰ تا شلاق هست و هیچ حق و حقوق دیگه ای برای تو پیش نمیاد 

خب الان با وجود مکالمه ها که گفته وکیله خیلی پیش تر رفتن  نمی‌تونن ثابت کنن زنا صورت گرفته؟؟ ی ...

صدا مدرک حساب نمیشه فقط فیلم یا شاهد ..اونم شاهد باید معتبر باشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حکم مرد متاهل با زن متاهل سنگینه،فکر میکنم تو اسلام سنگسار باشه اگه رابطه ی جنسی ثابت بشه که معمولا ...

اره مخصوصا شوهر زنه هم بفهمه و شکایت کنه که دیگه...

2742

شما اجازه نداری شنود مکالمات کسی رو بشنوی

عزیزدل اگ وکیلتون بتونه رابطه نامشروع رو اثبات کنه درصورتی ک اون خانم متاهله اگ همسرش بیادو رضایت بده فقط چون جرم جنبه عمومی داره حکم شلاق صادرمیشه 

ولی اگر همسرش از اون خانم و همسرشما شاکی شه قضیه فرق میکنه ک میگن سنگ سار واعدادم (اتبات رابطه نامشروع خییییلی سخته باید3نفر آدم عاقل بیان وضو بگیرن در محضر اول خدا بعدقاضی دست رو قران بزارن ک دیدن)

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2740

عزیزم پرینت موبایلشو گرفتن ؟جدا میشه گوش داد از تماسای قبلش ؟چطوری فهمیدی خیانت کرده؟

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
ای بابا استارتر میگه فراتر از دوستی میگم مرحله بعد دوستی چیه؟؟؟؟تو دوستی رابطه هم میشه باشه دیگه فرا ...

چرا عصبی میشی بگو رابطه جنسی . اسم صیغه برا زن مجرده نه متاهل موفق باشی

نمیشه حکمشون سنگساره....سنگسارم نکنن اعدامه

شاید باورت نشه ولی شوهر دوستم الان ۳ ساله داره با یک خانم متاهل زندگی میکنه توی یک خونه. نه دوستم تونست غلطی کنه نه شوهر اون‌زن. شکایتم کردن ۹۰ روز زندانشون کردن بعد از زندان بازم دارن با هم زندگی میکنن. داستانشون خیلی مفصله

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
نمیکنن سرپوش میزارن دیدم ک میگم

اگ بتونی بیای گپ ماخیلی خوب دوست من نمیتونه خیانت ثابت کنه حداقل کمکش کنی اونم مث خودته طفلی😔.....

امضام

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706