2733
2734

یه چیزی میگم اما شاید کسی به حرفم توجه نکنه 

من قبلا خیلی بی اراده و بی هدف بودم 

هیچ وقت سر حرفم نمیموندم 

همیشه قول هامو میشکستم 

یه بار اتفاقی یه مطلبی رو خوندم که نوشته بود ۱۴ روز شکر و شیرینی جات را از غذای خود  حذف کنید

گفتم امتحانش مجانیه 🤔

تصمیم گرفتم ۱۴ روز شکر نخورم 

فقط شکر ولی مثلا نون یا برنج یا چربی اصلا هرچی که میخواستم حتی تا مرز ترکیدن میخوردم ولی فقط چیزای شیرین نمیخوردم 

وقتی این ۱۴ روز تموم شد باورتون نمیشه چقدر به خودم افتخار میکردم که دووم آوردم

بعد از اون سعی کردم وزن کم کنم و هر دفعه که وسوسه میشدم به خودم می گفتم من میتونم چون قبلا هم تونستم تحمل کنم الان هم میتونم 

و واقعا جواب داد

در واقع من با اون ۱۴ روز لاغر نشدم اما ۱ درصد اراده م اضافه شد

بعد از اون به اون ۱ درصد اراده اطمینان کردم و تصمیم گرفتم 

تقریبا هر دفعه هم خوب عمل کردم 

چون دیگه به خودم اعتماد داشتم و دارم.

خداروشکر اون روزای درموندگی تموم شد.☺️

شما باید از یه جایی به بعد واقعا جدی عمل کنید

به جای حرف زدن و شکایت کردن دست به کار بشید و قانع نشید تا وقتی به هدفتون نزدیک بشید.

امیدوارم کمکی کرده باشم چون واقعا دلم میخواد انگیزه بدم

(از طرف کسی که یه زمانی خیلی زیاد سست اراده بود😊)

دردم از یار است و درمان نیز هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه نخورم نمیدونم چکار کنم 😐😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
خب خاهر حالا چطوری چاق بشیم؟! 😐

عزیزم چاق شدن هم مثل لاغر شدن به اراده احتیاج داره

بیشتر منظور منم همین تقویت اراده بود 

تا حالا سعی جدی داشتی و نشده؟

من 5ساله شکر کلا استفاده نکردم و همینطور قند.....

و تقریبا 8-9ماهه خوراکیای قند صنعتی رو هم نمبخورم.ورزش میکنم غذامم کم کردم.ولی هرماه فقط 1کیلو یا نیم کیلو کم میکنم😐

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔
عزیزم چاق شدن هم مثل لاغر شدن به اراده احتیاج داره بیشتر منظور منم همین تقویت اراده بود  تا ح ...

اره خیلی. 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
من اگه نخورم نمیدونم چکار کنم 😐😂

منم دقیقا مثل تو از روی بیکاری میخوردم 

اما فرق الان و اون موقع برام اینه که اون موقع همیشه اینکارو میکردم الان بعضی وقت ها اینکارو میکنم 

شما غیرت داشتی  وگرنه من الان ۷ ساله شکر نخوردم و ۴۰ روز چیزای شیرین جرات نمیکنم از بغل شیرین ...

اکه ۷ ساله شکر نخوردی پس صد برابر من غیرت داشتی👏

من میخوام ۳کیلو‌کم کنم از امروز میخوام به مدت ۱۰روز چربی سوز و الکارنتین بخورم و برقصم

بدون رژیم؟🤔

کالری شماری هم کن تا جواب بده