2733
2734
عنوان

چرا این ماه اینطوری شد؟

216 بازدید | 15 پست

با اینکه این ماه دارو مصرف کردم 

و همیشه پریودی هام 30 روز بیشتر میشد 

این ماه  بعد 24 روز پریود شدم دقیقا روز دهم (روز آخر) که قرص مدروکسی پروژسترون باید می خوردم  پریود شدم.

خیلی ناراحتم دکتر آزمایشمو که دید فقط گفت قندت 115 هست بالاست. یعنی اینقدر تاثیر داره؟ البته تنبلی تخمدان هم دارم ..

خدایا شکرت   
من دیابت بارداری داشتم خیلی اذیت شدم سر انسولین زدن و وزن پایین بچه و بعد سزارینم قند هردومون به شدت ...

آره دکترمم همینو گفت. ولی من خیلی چیزای قندی مصرف نمی کنم بیشتر ارثی هست ولی باز دارم رعایت می کنم

و اینکه قدم 160 هست وزنم 67 حدودا فکر کنم باید 7 کیلو کم کنم .

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دکترمم همینو گفت. ولی من خیلی چیزای قندی مصرف نمی کنم بیشتر ارثی هست ولی باز دارم رعایت می کنم ...

اره منم ارثی بود ولی وزنم ۸۰بود 

هر دو تاثیر داشت

مواد قندی هم میخوردم 

....

2731
من دیابت بارداری داشتم خیلی اذیت شدم سر انسولین زدن و وزن پایین بچه و بعد سزارینم قند هردومون به شدت ...

چند واحد انسولین میرذی؟؟منم دیابت بارداری دارم صبح و شب متفورمین میخورم ظهر۲واحد انسولین میزنم وزنم زباد بالا نرفته الان۳۵هفته هستم۷کیلو اضافه کردم... اینجوری گفتی ترسیدم

اره منم ارثی بود ولی وزنم ۸۰بود  هر دو تاثیر داشت مواد قندی هم میخوردم  ....

من خیلی رعایت می کنم اما واقعا اعصابم خورده که چرا نمیشه . 4 سال انتظار کم نیست ..

وقتی فکر می کنم مردم بدون رعایت این شرایط چقدر راحت باردار میشن .. خیلی حس بدی پیدا می کنم

خدایا شکرت   
چند واحد انسولین میرذی؟؟منم دیابت بارداری دارم صبح و شب متفورمین میخورم ظهر۲واحد انسولین میزنم وزنم ...

متفورمین نداشتم فقط دونوع انسولین قلمی نارنجی و سبز

واحداشو یادم نیست ولی هرچی بچه بزرگتر میشد واحداشم بیشتر میشد

2740
متفورمین نداشتم فقط دونوع انسولین قلمی نارنجی و سبز واحداشو یادم نیست ولی هرچی بچه بزرگتر میشد واحد ...

من نارنجی میزنم...وزنت زیاد شد تو بارداری؟؟؟من از اول همون دو واحد میزنم خیلی مراعات میکنم تو غذا

قند ناشتا۱۰۳، بهد غذا ۱۲۰ب بالا بود ..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ولیدوهفته‌ پیش ازمایش دادم ناشتا ۹۶ دوساعت بعد۱۰ ...

فکر نکنم خیلی زیاد باشه . من خونده بودم که نرمال تا 99 اوکی هست . ولی خب باید رعایت کنی و زیر نظر پزشک باشی مرتب

خدایا شکرت   
من نارنجی میزنم...وزنت زیاد شد تو بارداری؟؟؟من از اول همون دو واحد میزنم خیلی مراعات میکنم تو غذا

حتما بعداز زایمان بگو قند خودتو بچه رو چک کنن چون دیابت داشتی 

من یادشون رفت نزدیک بود خودم و بچه بریم تو کما

خواهرشوهرم پرستاره اومد گفت قندشون چند بوده گفتن هنوز چک نکردیم دیگه همه دستپاچه شدن سریع قندمونو گرفتن و بچه رو بدو بدو بردن بخش اطفال زیر سرم قندی مخصوص 

منم سرم قندی و کلی شیرینی و چایی نبات و ... دادن 

بعد قند بچه م بالا نمیومد ۲۰بود بعد ۶روز تو بیمارستان بودن بالاخره قندش اومد رو ۸۰

2706