2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه اسنپ رز نیست من هربار میگیرم فقط اسنپ اکو و پلاس هست ولی شده راننده زن بیاد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2740
دیگه اسنپ رز نیست من هربار میگیرم فقط اسنپ اکو و پلاس هست ولی شده راننده زن بیاد

الان زدم سمت خودمون فعال بود گزینه ش..البته نمی‌دونم الان راننده دارن یا نه این موقع شب..ولی اومد گزینه ش

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫
خب امتحان کن یمدت اگ میصرفید و خوب بود برو باز من چندسری قبل اسنپ معمولی گرفتم رانندشون زن بودن عجی ...

اره من بخاطر امنیت میگم فقط بانوان کار کنم معمولی نه

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫
اره پرایده

من دو تا از همکارام قبل اومدن تو شرکت ما اسنپ کار میکردن تازه آقا بودن آخر شب فرودگاه هم میرفتن اونی که ماشینش 206 بود حساب کرد تازه یه چیزی هم سر میذاشت خرج ماشین واقعا تو ترافیک پدر ماشین درمیاد کرایه ها هم کمه

2706