2726
عنوان

تورم کلیه...کسی تجربه داشته؟

5056 بازدید | 42 پست

شوهرم چند روزه موقع نفس عمیق کلیه ش درد میگیره

دیروز رفت دکتر عکس گرفت گفته هیچ سنگی نداری اما ورم کلیه داری. باید آز خون و عکس رنگی انجام بدی که خورد ب تعطیلات

خیلی نگرانم. خطرناکه؟ کسی تجربه داشته؟ چی خوبه براش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اما موردی که باید دقت کرد نماز هستش

نماز به معنای واقعی کلمه عمود دین است؛ معنای عمود این است که اگر نبود، سقف فرو میریزد؛ بنا شکل بناییِ خود را از دست میدهد؛ نماز این است.۱۳۹۵/۰۵/۳۱

بیانات مقام معظم رهبری 

در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران

.........................................................................................

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : مَثَلُ الصَّلاةِ مَثَلُ عَمودِ الفُسطاطِ ؛ إذا ثَبَتَ العَمودُ نَفَعَتِ الأطنابُ و الأوتادُ و الغِشاءُ، و إذا انكَسَرَ العَمودُ لم يَنفَعْ طُنُبٌ و لا وَتِدٌ و لا غِشاءٌ 

[الكافي : 3/ 266/9 .]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

مَثَل نماز، مَثَل ستون خيمه است ؛ اگر ستون محكم باشد، طنابها و ميخها و چادر كارآيى دارند ، امّا اگر ستون بشكند، نه طنابى به كار مى آيد و نه ميخى و نه چادرى

ختم 100 هزار صلوات که محال را ممکن می کند ازآیت الله کشمیری 

در بعض از کتب اذکار و ختوم ، ختم صد هزار صلوات به عنوان یکی از ختوم مجرب آمده است. 

و مرحوم آیت الله کشمیری به آیت الله مبشرکاشانی فرمودند که 

آیت الله سیدعلی آقا قاضی فرمود: این ختم تخلف ندارد و امر محال را ممکن می کند و محال است که حاجت روا نشود

و طریقه این ختم چنین است که:

با این نیت نذر کند که خدایا نذر می کنم و بر ذمّه من است که طی دو ماه قمری صد هزار صلوات بفرستم و به پیامبر(ص) هدیه نمایم تا فلان حاجت من برآورده شود.

پس به نذر خود وفا کند و هر روز مقداری صلوات(مثلا روزی حدود هزار و هفتصد صلوات) بفرستد به طوری که مجموع صلوات ها در دو ماه قمری ، صد هزار شود و باید به چند نکته توجه شود:

1- هنگام ختم صلوات با وضو و روبه قبله باشد 

2- هنگام ذکر صلوات راه نرود و با کسی سخن نگوید 

3- روزانه کمتر از 1000 نفرستد 

4- نباید حتی یک روز ترک شود و از صبح تا غروب وقت دارد صلوات ها را بفرستد ولی اگر بعد از نماز صبح ،صلوات ها را بفرستد بهتر و حصول نتیجه قطعی تر است.

و معظم له این ختم را مکرّر تجربه نموده اند

در کتاب مجربات الامامیه حکایاتی از مجربات این ختم نقل نموده که قابل توجه است از جمله به نقل از مرحوم آیت الله سیدعلی میبدی می گوید:آرزو داشتم به زیارت عتبات بروم نذر کردم صد هزار صلوات بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و اله) بفرستم و به رسول خدا(صلی الله علیه و اله) هدیه کنم.بعد از پایان ختم صلوات حاجت روا شدم و به زیارت ائمه علیهم السلام مشرف شدم و بعد به طوس رفتم و قبل از اتمام عمل به وطن خود بازگشتم مجددا مشغول صلوات شدم و بحمد الله به مراد رسیدم و بعد از تحصیلات به شهر خود مراجعت نمودم و در آن جا[کرمانشاه] گرفتار والی ظالمی شدم که مرا اذیت می کرد و سینه ام تنگ شد پس نذر کردم که صدهزار صلوات بفرستم که عزل شود پس تعجیل نمودم و در مدت چهل روز ختم را انجام دادم پس عزل شد و هرگز نصب نشد و به عده ای این عمل را آموختم پس انجام دادند و به حاجات خود رسیدند.

آیت الله مبشر کاشانی

اگر شخصی گرفتار باشد و حاجتی بسیار مهم داشته باشد ختم دعا توسل را بگیرد که بسیار مجرب است به این طریق که

تا چهل روز بعداز هر نماز واجب دعای توسل را بخواند و حاجت خود را مدنظر داشته باشد

اگر بخواهد کوهی را جابجا کند با این ختم توسل میتواند . ان شاءالله

کتاب این شرح بی نهایت

دعای توسل حاج آقا بیگلری

فیلم ۲۱ دقیقه ای هیلی خیلی خیلی مهم و فوق العاده ست

کلمات بالا رو سرچ کنید و دانلود کنید.

با هنذفری چندین بار گوش بدید و

ان‌شاءالله برید هر چی که میخواید از اهل بیت بگیرید

یکی از ختوم موثر این است که: در شب شنبه 

(یعنی جمعه ای که فرداش شنبه میشود) 

بعد از عشاء، بدون تلکم با غیر، دو رکعت نماز به نیت هدیه به رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم بخواند و سپس هزار مرتبه صلوات بفرستند و هدیه به وجود مقدس آن حضرت صلی الله علیه و آله کند و بعد به نیت هدیه پولی را کنار بگذارد و به فقراء بدهد و نیتش، هدیه به پیامبر صلی الله علیه و آله باشد و شب بعد همین سه عمل را برای امیر المؤمنین علیه السلام انجام دهد و شب بعد از برای حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و به همین ترتیب برای تک تک معصومین علیهم السلام تا امام عصر علیهم السلام و سپس شب پانزدهم این عمل را برای حضرت ابوالفضل علیه السلام تکرار کند. هر کس برای حاجت این ختم را بگیرد قطعا بر آورده می شود.

استادم حضرت آیت الله کشمیری می فرمود:« اگر کسی بخاطر عشق به اهل بیت علیهم السلام( یعنی به قصد حاجت نباشد فقط به عشق آنها باشد) این ختم را به جا آورد، محبوب محمد و آل محمد علیهم السلام میشود.

کتاب این شرح بی نهایت معارف توحیدی و سلوک عرفانی ، خاطرات و بیانات آیت الله مبشر کاشانی ، تألیف وحید برزی ، ج1،ص292

2706