2737
2734
٥ شنبه سز شدم از اون موقع هم هى به بچم شیر کمکى دادن ، هر چی مال خودمو میخوام بدم نمیاد هیچی.بچم هى میخواد بخوره ها اما شیر نمیاد عصبانى میشه :((((
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
ماهی.سوپ رشته.کنجد.بادام.فندق.دم کرده یا عرق رازیانه.و مهمتر از همه خوردن مایعات زیاد شیر رو زیاد میکنه. در ضمن صبور باش.من بعد از چهل روز شیرم خوب شد.ولی اصلا کمکی به بچم ندادم.
اشکال نداره بخاطر اینه که سز شدی دیرتر میاد ولی به بچت زیاد شیر کمکی نده بخصوص باشیشه چون دیگه سینت رو نمیگیره.فک کنم یه جا شنیدم کباب و این چیزا برا افزایش شیر خوبه. ازین دم کرده هایی که بچه ها توی سایت میگن مثل رازیانه واینها استفاده کن.فقط بذار باوجود اینکه شیر نداری نی نی ت مک بزنه تا به جاری شدن شیر کمک کنه.این تایپیک کمکت میکنه.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=957013&postID=37451545
همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مامایی به من گفت مک زدن بیشتر نوزاد باعث جریان پیدا کردن شیر میشه. گل بانو راست میگه اگه میخوای کمکی بدی کم بده وبا قاشق چای خوری یا قطره چکون بده که بچه به سر شیشه عادت نکنه وگرنه دیگه اصلا اصلا سینه رو نمیگیره.
مبارک باشه بزار بمکه تا بیادش اولش شیر کمه اما چون غلیظه نوزاد سیر میشه

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090416452855981 زخترم رو لایک کن خاله مسابقه برنده شه بوسسسس

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

2740
سلام خانمی تو سزارین طبیعیه که دیرتر شیر عادی داشته باشی.ولی مک زدن نوزاد کمک زیادی میکنه. قطره شیرافزا هم از داروخانه بگیر و بعد غذا بخور برای من که خیلی تاثیر داشت
فرشته کوچک من سلامتی تو تنهای آرزوی من در زندگیست
تقریبا سه روز طول می کشه تا غدد شیردهی شیر ترشح کنن. پس این طبیعیه اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش . تو این چند روز هم شیر خشک به بچت بده (البته طبق توصیه پزشک نوزاد) نگران این هم نباش که بعدش شیر خودت رو نخوره چون هنوز انقدر بزرگ نشده که بخواد به چیزی عادت کنه. البته بذار سینت رو هم مک بزنه همون هم باعث جریان شیر می شه. خودت هم سعی کن بیشتر مایعات مصرف کنی مثل سوپ . آب میوه های طبیعی . 4 سال پیش که من زایمان کردم می گفتن اصلا شیر خشک ندین تو این چند روز مگر اینکه بچه خیلی بی تابی کنه . ولی الان می گن اگه تو این چند روز بچه شیر خشک نخوره زردی می گیره
برای بچه اول یه سه چهار روزی طول میکشه من یه مدلا دستی داشتم با مکش اون جریان پیدا کرد دوستم یه فیروز داشت که می گفت اونم خوبه یاد روزای خودم افتادم بعد از سه چها رروز زنگ زدم داروخونه باپیک برام فرستادن منم بچه به بغل منتظر دم در اما واقعا منونجات داد