2737
2739
عنوان

کاش میمردم و شوهر نمیکردم

5109 بازدید | 154 پست

امشب باهاش بچمو بردیم دکتر،موقع برگشتن یه زن و شوهر دست همو گرفته بودن گفتم نگا چه عاشقانه تو همش به من اخم میکنی،گفت منم دوس دارم برم دستشو بگیرم مث ماه میمونه با اون هیکلش،منم وقتی برگشتیم کلی بهش حرف زدم گفتم چته مث سگ هار شدی سیلی بهم زد موهامو کشید انداختم زمین بهم لگد زد،خدا ازش نگذره جلو بچم هزار بار دست روم بلند کرده،طفلی یه سالشه انقد میترسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کی میشه نسل اینجور مردا منقرض شه

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

الهی😞نمیشه ازش توقع داشت حیف احساس 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2740