2733
2739
عنوان

از مهر دانشگاه ها و مدرسه ها باز میشن یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 33 پست
مثل اینکه ولی خطرناکه بعید نی کسی نره

خطرش فقط توی مدرسه است..!!

اینا که همجا میرن و همه کار میکنن..

بابا بزار برن روانیمون کردن

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خطرش فقط توی مدرسه است..!! اینا که همجا میرن و همه کار میکنن.. بابا بزار برن روانیمون کردن

آره والا

همه کاری میکنن

به مدرسه که رسید آسمون تپید

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !
2728
دقیقا من یازدهم سال دیگه همیشه دعام هست که حضوری بشه برای ۱۲ام

من سال دیگه میرم یازدهم با خودم میگم اولین سال دبیرستان رو که مجازی بود هیچی نفهمیدیم کاش لااقل سال یازده و دوازده حضوری شه یه چیزی بفهمیم

من هرچی خوندم امسال خودم بودم واقعا 

{این زخم خورده را به ترحم نیاز نیست خیر شما رسیده به ما مرحمت زیاد👋🏻!....}
خطرش فقط توی مدرسه است..!! اینا که همجا میرن و همه کار میکنن.. بابا بزار برن روانیمون کردن

اره ب خدااا 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

خطرش واسه ماهاست که هیچ جا نمیریم 

اونایی که میرن که هیچ

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من سال دیگه میرم یازدهم با خودم میگم اولین سال دبیرستان رو که مجازی بود هیچی نفهمیدیم کاش لااقل سال ...

اره بخدا من خودم میخوندم اوایل سال تا آذر بقران اگر توی کتاب نگاه میکردم بعد دیدم نه معلما به کسایی که مثل خود کتاب نوشته باشن بیشتر نمره میده منم به بعد توی کتاب نگاه کردم بعضی از مدارس و معلما خیلی بیشعورن هر چی آدم بهشون بگه کم گفته من دوستم خودش نمیدونه کی فیزیک تموم شده ببین ما دیگه در چه حدیم وقتی میریم مدرسه با دوست اینا هستیم خیلی خوش میگذره خیلی دلم واسه مدرسم تنگ شده😭 

راست میگن که مرداد به دانشجو ها و دانش آموزا واکسن میزنن؟؟

اره بخدا من خودم میخوندم اوایل سال تا آذر بقران اگر توی کتاب نگاه میکردم بعد دیدم نه معلما به کسایی ...

ما که اصلا بعضی از دبیرا درس نمیدادن فقط چارتا کلیپ از گوگل میفرستادن که خودمون میتونستیم در بیاریم ولی بعضی هم انصافا عالی بودن و خیلی تلاش کردن تا یاد بگیریم حتی واسه اینکه ببینن بچه ها چند مرده حلاجن تو امتحانا دوربین میزاشتن خلاصه که گذشت و الانم امتحانا داره تمام میشه..... 

نمیدونم واکسن میزنن یا نه ولی امیدوارم بزنن که سال دیگه هم مثل امسال تلف نشه.😔😞

ما که اصلا بعضی از دبیرا درس نمیدادن فقط چارتا کلیپ از گوگل میفرستادن که خودمون میتونستیم در بیاریم ...

بخدا من یه فیلم دارم دخترع بخاطر اینکه امتحانش خراب کرده خودشو از ساختمون پرت کرده پایین بخدا خیلی سخته همون کلیپش به زور برای می‌فرستادن تازه منت هم میزاشتن خودمونم مجبور میکردن که فیلم بگیرم برای تدریس درس براشون بفرستیم امسال خیلی بد بود مدرسه دولتی هست یا غیرانتفاعی ؟؟

عزیزم رشتت چیع؟

بخدا من یه فیلم دارم دخترع بخاطر اینکه امتحانش خراب کرده خودشو از ساختمون پرت کرده پایین بخدا خیلی س ...

دولتی درس میخونم

چون معدلم 20 بود مامانم خیلی اصرار میکرد برم ریاضی ولی خب به انسانی علاقه داشتم و انسانی خوندم خداروشکر پشیمون نیستم 

شما چطور؟! 

2706