2737
2739
بچه ها سلام
ترو خداااااااااااااااااااااااااااااااااا یکی کمکم کنه
دخترم چند وقت بود سرما خورده بود تا اینکه تو این هفته اوضاعش خیلی وخیم شد و دائم سرفه می کرد اوایل که دکتر بردمش خوب نشد این هفته دوباره بردم دکتر میگه الرژیه احتمالا به اب و هوای تهران ولی من تو یک ماه گذشته واسه اولین بار بهش اب پرتغال دادم دکتر گفت شاید از مرکبات باشه کسی تجربه ای داره؟
سرفه هاش بند نمیاد کلی وزن کم کرده و لاغر شده دیگه هیچی نمی خوره به دونه چند بار دم کردم خورده دکتر هم اسپری ATROVENTداده ولی چند نفر گفتن اسپری خوب نیست چی کار کنم؟؟؟
کسی تا حالا بچش عفونت ادرار گرفته؟؟؟دائم به بدنش دست می زنه و می گه جیش دارم می گه پوشک و شرت نمی خوام ادرارش کم شده 2 بارم طب کرده دکتر از نوشته ولی تا جواب ازمایش بیاد من مردم
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/
خانمی پسر منم خیلی سرفه های بدی می کرد و دو نوبت آنتی بیوتیک خورد ولی در نهایت مشخص شد آلرژی بوده و دکترشرقطره منتول و داد و گفت هر شب یه قطره به هر طرف از لباسش بزن تا صبح استشمام کنه انگار آب رو آتش بود
نازنینم ،خوبم !
حرف های نگفتنی ات را شب ها برای خدا بگو ، چون شب ها راه آسمان باز است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دختر منم دو هفته پیش سرمای سخت و بیسابقه خورد . دوره اش رو طی کرد خوب شد اما الان هنوز بعداز دوهفته سرفه میکنه سرفه های وحشتناک که بعضی وقتها گلاب بروت میشه
منم تا شروع میکنه سریع از سماور بهش اب جوش سرد شده میدم که سینه اش اروم بگیره
حدس خودم اینه که این ویروس که اینبار سرما خورده باعثشه.امروزم بهش فرنی نشاسته دادم .دوباره فردا هم میدم تاخوب بشه
به نظر من ربطی به الرژی اب وهوایی و مرکبات نداره .چون دخترم اصلا اصلا تو این هوا بیرون نرفته یا همیشه بهش اب مرکبات میدم ایندفعه اوله که اینطوری شده
خدایا،مرا آن ده که آن به
وای عزیزم خدا خیرت بده با این تایپکت پسر من دوسالش حدود یه ماه پیش سرما خورده برد بعد خوب شده بود ولی شبا سرفه میکرد وحشتناک تا صبح بردم دکتر فایده نداشت تا الن تایپک شمارو دیدم بحث الرژی و حساسیت کردی دقت کردم دیدم وقتی تو اتاق خودش میخوابه راحته اما از نصف شب که میاد پیش ما شروع میشه الان دوباره گذاشتمش تو اتاق خودش راحت خوابید پس تو اتاق ما یه چیزی یه بوی هست که بهش الرژی داره عزیزم شما هم این نکته رو در نظر بگیر برا دخترت شاید ج داد به امید خدا
بچهها مرسی از همتون بازم اگه کسی تجربه ای داره بزاره که همه استفاده کنن
پری جون نه فابیسم نیست
بچه ها یه سوال دیگه بچه هاتون وقتی به خاطر مریضی لاغر می شن چند وقت بعد دوباره برمیگردن به حالت قبل؟
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/