2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نباید اجازه میدادی. من میدونستم مادربزرگم خیلی دخالت میکنه تا وقتی خریدم نذاشتم ببینه اومد که ببینه کلی ایراد گرفت 

ولی در کل حرص هم برای خودت هم نی نی گلت بده

بعد هم خداروشکر میتونی جبران کنی

آقای دلهای جوون و پیر🔸یاحسین تویی نعم الامیر    من گدات آقا😔 هرچی دارم همه کرمته. آرزو من حرمته کربلات آقا😔
باید محلشون نمیداشتی

زوری میخوان بخرن به اسم محبت و دلسوزی برا خواهرزادش که بزرگش کرده ، بدبختی چیزایی که میخره نشونم میده باید تاییدم کنی بگی خوشکله ، کی میاد بگه زشته محض ابنکه ناراحت نشن

2740
بهشون رو نده چون تو بقیه کارها هم دخالت میکنن حالا کیا هستن؟؟  از پول خودشون خریدن یا نه ففط ...

از پول خودشون خاله همسر که مادرشون فوت کرده بزرگشون کرده بیشتر معضلی شده ، هر چیم میگیم بازم میره میخره چون که ذوق داره مثلن  ، زوری میخواست ما تخت و کمد چند ساله بچه خواهر شوهرمو بگیریم با اینکه جا نداریم 

از دست کارشون حرص میخورم و گریه میکنم

منم سر بچه اولم این طور بودم سر این یکی بی خیالم، کم کم میفهمی هیچ کس ارزش نداره آرامش خودت و بچه ات رو فداش کنی هرکی میتونه بخواد تو رو به نحوی آزار بده تو باید یاد بگیری تا آخر زندگیت با عکس العمل های بجا و بی اهمیتی نذاری  به خواسته شون برسن 

البته شاید اونها قصدشون اذیت شما نباشه

آقای دلهای جوون و پیر🔸یاحسین تویی نعم الامیر    من گدات آقا😔 هرچی دارم همه کرمته. آرزو من حرمته کربلات آقا😔
از پول خودشون خاله همسر که مادرشون فوت کرده بزرگشون کرده بیشتر معضلی شده ، هر چیم میگیم بازم میره می ...

آخی عزیزم خیلی ذوق داره 

یجور غیر مستقیم بهش بگو تو هم ذوق داری و میخوای بعضی وسایلا با سلیقه خودت باشه 

حالا اجازه بده چن تا هم اون بخره 

یجور میانه رفتار کن 

من یک آنتی ناتالیسم هستم
بهشون رو نده چون تو بقیه کارها هم دخالت میکنن حالا کیا هستن؟؟  از پول خودشون خریدن یا نه ففط ...

اتفاقن خودم همینو مبگم جهزیه رفت سیسمونی و تنها با همسرم خرید نگفت نطر منم مهمه ، پرده های خونه هم خریدن و نظر من هیچ الانم واسه سیسمونی داره دخالت میکنه 😭 نخوام کسی محبت کنه کیو باید ببینیم

آخی عزیزم خیلی ذوق داره  یجور غیر مستقیم بهش بگو تو هم ذوق داری و میخوای بعضی وسایلا با سلیقه ...

اینجور خودم هیچی نمیتونم بخرم قسنگاشو اینا خریدن ، من فقط باید جوراب و کلاه اصافه بخرم😐😐

2706