2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بعد سزارین ؟....

| مشاهده متن کامل بحث + 7042 بازدید | 78 پست
باید بگم بچه اولم محمد یاسین سال۸۹ و زینب خانمم که سال ۹۴ بدنیا اومده و در ضمن خانواده ما همه اردیبهشتیه موفق باشید و در پناه حق التماس دعا
پروردگارا ! به ما از همسر و فرزندانمان آن ده که مایه روشنایی چشمان ما باشد «فرقان۷۴»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معصومه جان منم سه سال ازسزارینم گذشته،چهارماه دیگه هم تاریخ زایمانمه... انشاالله به سلامتی زایمان کنی... بعدش حتمن بیااینجاتعریف کن باجزییات کامل....من منتظرم
کاش ادما همیشه از احساسشون برا همدیگه میگفتن....
۵ سال از سزارینم میگذشت موقع درد هیچ فشار و دردی رو محل بخیه هام «برش عرضی»حس نمی کردم تازه بعد زایمان یادم اومد که من سزارینی بودم«کاملا فراموش کرده بودم» البته منم تو دوران حاملگی نگران حرفهای اینجوری بودم.
پروردگارا ! به ما از همسر و فرزندانمان آن ده که مایه روشنایی چشمان ما باشد «فرقان۷۴»
چون من توطول بارداریم همش احساس سوزش وکشیده کی توقسمت بخیه هام میکنم،که دکترم میگه مهم نیس... جداازیناچون بخاطرسزارینم نمیتونم اززایمان بی دردی استفاده کنم وبایددردطبیعی روبکشم خیلی میترسم...بی جونوضعیفم هستم که اصلن زورندارم...فقط خدا کمکم کنه
کاش ادما همیشه از احساسشون برا همدیگه میگفتن....
2740
راستی همین الان دارم از پیش ماما میام.اینجا هیچ دکتری قبول نکرد.اما یه مرکز مشاوره مامایی هست که رییس یه مامای مهربون و مومنه.42سال سابقه داره.من تحت نظر ایشونم.گفت همین هفته پیش دو تا از مریضام طبیعی زایمان کردن
اونام یه بار سز شدن.گفتم از پارگی رحم میترسم گفت اصن فکرشم نکن من به تعداد موهای سرم موارد مشابه شما داشتم مشکلی پیش نمیاد.یه بیمارستان شهرمونم معرفی کرد گفت مونیتورینگ داره و چک میشی.
معصومه خانم دکترم گفت دوهفته آخر هر شب نزدیکی داشته باش به شرط آنکه داخل ریخته بشه ضمنا پیاده روی و ورزش هات رو شدیدتر کن تو سایت روازاده نوشته بود هفته چهلم روغن کنجد، کنجد بوداده ، دمکرده گل گاوزبان، دم کرده آویشن زیاد میل شود که منم انجام دادم . روز قبل زایمان منم تو معاینه دکترم گفت اصلا باز نشدی ، نگران نباش و امیدوار باش
2706