2737
2739
زگ بزن بپرس من پارسال می رفتم هر روز برای همون روز وقت میداد الان مثل اینکه اینجوری نیست همسر رو میذاره بیاد سی دی هم بخوای میده در کل خیلی دکتر عالی هستش و خیلی متبحر
**مهدی جان**، نگار صبح امیدم‎، گل همیشه بهارم، حضور ناطق قرآن، ضمیر روشن باران، خدا کند که بیایی......
CafeMom TickersLilypie Kids Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممول. من یکشنبه نوبت دارم. یکهفته پیش زنگ زدم تلفنی نوبت داد. گفت صبحانتو کامل بخور و ده و نیم اینجا باش چون دوساعتی معطل میشی! نمیدونم حضوری هم نوبت میدن یا نه. بهتره زنگ بزنی از خودشون بپرسی. من تاپیک زدم که همسرو اجازه میدن بیاد تو و سی دی میدن؟ یکی دوتا کاربر گفتن بله. کاش همونموقع که زنگ زدم بهشون، ایناروهم میپرسیدم.
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
2731
2740
دکتر این سونو رو واسم نوشته.. واسه این می خوام برم لطفا سونوگرافی تعیین جنسیت جنین و اندازه گیری ابعاد جنین و نیز اندازه گیری طول دهانه رحم
خدایا نی نی مو به خودت سپردم...
ممول جان تاپیکتو میبرم تو علاقمندیام، میشه بیای بگی نی نی گلت، پسر بود یا دختر؟ خیلی دلم میخواد بدونم غربالگری اول ، تشخیصش تا چه حد درسته. ممنون میشم ازت.
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
2706