2733
2739

سلام. امروز دادگاه نفقه داشتم. شوهرم نیومده بود اما وکیلش اومده بود. وکیلش بهم گفت بیا برگرد سر خونه و زندگیت. بنظرتون این حرف وکیل  است یا شوهرم؟؟ 

آخه تو این 25 روز که خونه پدرم هستم شوهرم تابحال بهم زنگ نزده و دنبالمم نیومدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن اون وکیل و همیند میگه بعد تو تمکین نکنی نفقه ندن بگن ما گفتیم برنگشت حاضر ب اشتی سازش نیس

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

حتما خودش به وکیل گفته بهش بگو بعد تو دادگاه علیهت استفاده کنه که به وکیلم گفتم بهش بگن برگرده نیومده توم اگه گفت بگو من قصد زندگی دارم برای یه چند روز ازدواج نکردم بیاد دنبالم برمیگردم خونه زندگیمو ول نمیکنم 

وکیلا از خودشون زیاد حرف میزنن ولی بدون هماهنگی موکل که نمیگن..

وکیل نامزد سابق منم یه چرتی گفت دلم میخواست برم جرش بدم

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738