2733
2734
عنوان

اسم خودمو چی بزارم

81 بازدید | 6 پست

واقعا کلافم از دست خودم هر چی میخوام بخرم هزار جا میرم آخرم چیزی ک میخرم میارم خونه میبینم دوسش ندارم دیوونه شدم کم اوردم،حالم دیگ بد شد ازین کارام سردرد شدم،مگه میشه ادم اینجوری باشه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه

رفتی بخری عکسشونو بنداز بیار خونه با خیال راحت فکر کن و انتخاب بعد برو بخرش یا از یکی که به سلیقه اش اعتماد داری کمک بگیر

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتی بخری عکسشونو بنداز بیار خونه با خیال راحت فکر کن و انتخاب بعد برو بخرش یا از یکی که به سلیقه اش ...

ای خواهر نگو دیوونه شدم از دست کارام،نمیدونم چرا هیچکس نمیتونه درک کنه منو

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
2728
ای خواهر نگو دیوونه شدم از دست کارام،نمیدونم چرا هیچکس نمیتونه درک کنه منو

دختر عمه منم اونطوره البته کوچیکه ولی خب عمه ام میگفت میخره میاره خونه میگه دوس ندارم 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
دختر عمه منم اونطوره البته کوچیکه ولی خب عمه ام میگفت میخره میاره خونه میگه دوس ندارم 

دعا کن خوب شم الان سردردگرفتم،خدا کمکم کنه این چ مریضی بود 😭

دعا کن خوب شم الان سردردگرفتم،خدا کمکم کنه این چ مریضی بود 😭

انشاالله حالت خوب میشه خودتو اذیت نکن