2737
2739
عنوان

سوال راجع به شیر خشک دارم. خواهشا اگر میدونید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 14 بازدید | 35 پست
همین گریه و استرسم برا شیرت خوب نیست ارامش داشته باش و اصلا نگران نباش تا خوب بشه شیرت
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یبوستش نترس بچه منم نان یک میخوره.. به دکترش گفتم دوروز مصرف کردم یبوست شده گفت یه پیمانه شیر با یک و نیم درجه اب بده... ابش بیشتره ینی.منم تا دوماهگی همین کارو میکردم وزن گیریشم خوب بود از دوماهگی طبق دستور روی قوطیش میدم بهش
این اطراف چیزهاے شکسته فراوان است..پابرهنه نیایید...بغض.. صدا...دل
2731
شاید دل درد میشه. بین شیرت اروغش رو بگیر ببین دوباره میخوره. پسرمن تو دل درداش پستونک یا شیشه میگیره که دل دردش کمتر بشه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
دخترمنم نان 2میخوره یکم یبوست داشت به دکترش گفتم شیر خشکشو عوض کنیم گفت شیرا همه مثل همن . دکه الان خوبه 24ساعتی یک بار دفع داره .
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
2740
تینا اب طالبی بخور خیلی موثره. مایعات زیاد بخگر. برو حموم زیر دوش اب گرم بدوش سینه ات رو و به شوهرت بگو کمکت کنه تو دوشیدن. دوسه تا فشار که بیاره خیلی خوب میشه. من خودم همه اینا رو امتحان کردم. من چند روز قشنگ وسط روز هیچی شیر نداشتم اما نا امید نشدم. قطره شیر افزا هم بگیر بخور. شیر خشک.بده اما از شیر خودت هم محرومش نکن
عزیزم شرایطم ون یکیه. ولی من شیر خودم هم میدم. بچه من خوب وزن نمی گرفت بعد پوشکش هم خوب خیس نمی شد. دکتر گفت باید شیر خشک بدی. ولی از 3.5 ماهگی شیر خودمو پس زد. ولی الان که 5 ماهشه دوباره گرفته. من دو ماه اخیر بیشتر شیر خشک دادم ولی نزاشتم شیرم خشک بشه. خیلی سخته. از همه زندگی ام موندم.
متتلا هر دوساعتو نیم چهار درجه اب چهار پیمانه اب.بچم بازیگوشه مجبورم چهار تایی درست کنم به مراتب بیشتر.. وگرنه روی قوطیش زده واسه بچه های دوماهه پنج درجه شیر درست کنید در شش مرتبه شبانه روز . بنظرم اینطوری نوشته اگه اشتباه نکنم.اما من چهار تایی درست میکنم تا تهش بخوره وقتی خورد دیدم باز میخواد براش درست میکنم..
این اطراف چیزهاے شکسته فراوان است..پابرهنه نیایید...بغض.. صدا...دل
من شب ها دو تا قرص شیر افزا با هم می خورم. بچه ات اگه دختره رازیانه دم بکن بخور. یکی از کاربرها به اسم مارال بهم گفت شیر بادوم هم خوبه. غذاهایی که توش نخود خست مثل اش و آبگوشت بخور. آب هویج خیلی خوبه. البته من همه این کارها رو کردم ولی بیشتر شیر خشک می دم. ولی از شیر مادر محروم نگردم. چون موادی تو شیر مادر هست که هنوز نتونستن بسازن. هر چند خود من با شیر خشک بزرگ شدم.
2706