2733
2739
عنوان

ترشحات قهوه ای علائم بارداریه؟

148 بازدید | 3 پست

سلام دوستای گلم، من به تازگی افتادم توی سیکل آی وی اف، یه کیست کوچیک داشتم دکتر بهم قرص LD داد که از روز ۵ پریودی بخورم به مدت ۲۱ روز، قرصا چهارشنبه یعنی ۵ خرداد ۱۴۰۰ تموم شد و من شنبه یعنی ۸ خرداد موعد پریودم بود که هنوز پریود نشدم، این ماه فقط ۲ بار اقدام داشتم که با خودم گفتم امکان بارداری وجود نداره چون من قرص جلوگیری خوردم ضمن اینکه اسپرم همسرم انقدر ضعیفه که محاله ممکنه طبیعی باردار باشم...نه دردی دارم نه لکه ای نه هیچی...فقط دیروز یه ترشح کم رنگ قهوه ای خیلی روشن دیدم و امروزم یه ترشح قهوه ای یکم تیره دیدم و تمام...بی بی چک ها هم همگی منفی هست...میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم؟ البته اینم بگم من آمپول سینافکت هم میزنم...تا به حال هم سابقه عقب انداختن نداشتم....شنبه ۲۸ سیکلم بود امروز ۳۰ سیکل هستم وهنوز خبری نیست...ممکنه بخاطر قرص جلوگیری باشه؟ اصلا امکان داره کسی با قرص جلوگیری باردار بشه؟ 

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزبزم باردار شدی؟

نه فدات شم، الان یک ماه ازون تاپیک میگذره تقریبا...من این ماه قرص جلوگیری نخوردم و اقدام کردیم؛ البته که من و همسرم توی سیکل آی وی اف هستیم و احتمال بارداری طبیعی وجود نداره تقریبا چون همسر من آزو اسپرمی هستن...حالا فعلا که اقدام طبیعی داریم تا روزی که ببینم کی جور میشه بریم برای آی وی اف

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 
2731