2737
2734
تاثیر داشت؟ هزینش؟

دنبال دعا نویس و این داستانا نباش شرش ب زندگیت بر میگرده ممکنه تا سالها درگیرش باشی

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دعا نویس ۴۰۰گرفت  خانمه هم ۱۰۰  خانمه می‌ره توی کوه از دعا نویس دعا میگیره دیگ پست می‌کن ...

چقد بده ک واسه گشایش توی روزی به خود روزی دهنده رجوع نکردی و رفتی دنبال بنده ش

اگه ب مشکل برخوردی ام برو دنبال بنده ش سراغ خدا نرو😐

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
تو خواستگاری ساکت شدن؟4175

اون شماره ها چیه😐

نه ک کلا خفه خون بگیرن😂 منظور اینه مخالفتی پیش نیومد تو چیزای جزئی مث مهریه و سکه و این داستانا اخه داشت ب مشکل میخورد ک زود توافق کردن و صلوات فرستادن

برای امر خیره همو دوس داریم اونا بخاطر عرب بودنش مخالفن

برا امر خیر پی منشا خیر برو

منشا خیر هم خداست

بهش توکل کن بزار گیر کارتو خدا باز کنه نه بنده خدا

میگن عربن عربا خوب نیستن و این حرفا

من خواستگار عرب اهواز داشتم از قبایل کعبی ها بود 

واقعا الان هر چه قدر نگاه میکنن نشدنی بود اون ازدواج 

راست میگن فارس و عرب سخته وصلت کردن 

نگاهشون به زن زمین تا آسمونه

2706