2752
2734
عنوان

تشویقم نمیکنید🥲

216 بازدید | 21 پست

بعد مدت ها توی خونه خوابیدن و افسردگی و ول کردن همه چیز بالاخره به خودم اومدم و تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم برم سرکار برم باشگاه وقت دکتر گرفتم دوباره درمانم رو ادامه بدم  ( یه مدت ولش کرده بودم) برم سر کلاسم و یکم به ظاهرم برسم شبیه مرده ها شدم 😮‍💨 باور کنید خیلییی برام سخته برگردم به روال سابق

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بریکلا زن با خدا بریکلا

جهت شوخی بود گلم دلت نشکنه

انشاالله همیشه موفق و سربلندی رو براتون آرزومند هستم.

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

موفق باشی عزیزم

روان سالم زسیدگی میخواد عین گل. عین پوست مثل هر چیز دیگه ای 

ولش کنی خراب میشه افسرده میشه 

همیشه مراقبش باش 🌹

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

خداقوت خوشگل خانم🤍

ایشالا بهترینا قسمتت

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

دمت گرررم عزیزیم انشاالله همیشه همینطور فعال باشی،و افسردگیت از بین بره گلم تو لایق بهرین چیزها هستی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

مبارکت باشه زندگی جدیدت 

قربون شکل ماهت آفرین که شروع کردی♥️

دعا کن واسه همه کسایی که زندگیشون سخت شده 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
خسته نباشی  همچین کاری از هر کس بر نمیاد خیلیا افسردگی دارن و نمیتونن خدشونو خوب کنن همینطوری ...

❤️❤️به خدا الان نزدیک ۵ ماهه فقط توی خونه موندم و نصف روز هم تو گوشی و خوابم کلا همه چیز رو رها کردم دیگه امروز هرچی فکر کردم دیدم نمیتونم اینجوری ادامه بدم و باید بلندشم🙃

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
❤️❤️به خدا الان نزدیک ۵ ماهه فقط توی خونه موندم و نصف روز هم تو گوشی و خوابم کلا همه چیز رو رها کردم ...

بهترین کارو کردی یه کلاس زبان یا کتابی چیزی ثبت نام کن بهتر میشی درود بر تو

واسه همشهری دست میداد کیهان از سکو
بریکلا زن با خدا بریکلا جهت شوخی بود گلم دلت نشکنه انشاالله همیشه موفق و سربلندی رو براتون آرزومند ...

😂😘🧡

منم افسردگی دارم دقیقا علائم شما ولی هنوز مثل شما از این وضعیت بیرون نیومدم دمت گرم امیدوارم همیشه ح ...

انشااالله شما هم حالتون خوووووب خووووب بشه خانم گل

1
5
10
15
20
25
30
35
40