2733
2739

سلام دوستان لطفا کمکم کنید آیا کسی بوده که باوجود یک لوله ی هیدرو سالپنکس ویه لوله له ی باز باردار شده باشه وبسلامتی نی نیشو دنیا آورده باشه...تو رو خدا بیاین بگین منم دلگرم بشم

اینو میدونم لوله هیدرو عفونته و نمیزاره جنین باقی بمونده 

ولی بدون که اینجوریم باردار شدن

منم یه لوله م هیدرو بود برداشتم 

لوله دیگمم در اثر خارج رحمی برداشتم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با یه لوله کامل بسته و یه لوله نصفه نیمه طبیعی باردار شدم و بچه مم سالم  دنیا اومد

مواظب لوله نصف نیمه بازت باش بسته نشه خدایی نکرده

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
اینو میدونم لوله هیدرو عفونته و نمیزاره جنین باقی بمونده  ولی بدون که اینجوریم باردار شدن منم ...

مال من هیدرو هست وانسداد داره نمیدونم با وجود بسته بودن هم میتونه رو جنین اگر از لوله ی چپ که بازه باردار شدم اثر بزاره یا نه

کی فهمیدین....هنوز باردار نشدین...دکترتون داروهای آنتی بیوتیک هم بهتون داده

تازه فهمیدم گلم تو عکس رنگی مشخص شد بعد یک و سال نیم اقدام

مال من لوله چپمه گرفتگیش نصفه هستش ولی باز باعث نازاییمه

اره انتی بیوتیک داکسی سایکلین داده با مترونیدازول

2738
مواظب لوله نصف نیمه بازت باش بسته نشه خدایی نکرده

چه مواظبتی میتونم بکنم

خدا رو شکر الان یه دختر دارم

اگه خدا خواست دوست دارم یکی دیگه هم بهم بده اگه نداد هم بازم الهی شکر

همون موقش هم دکترا گفتن اصلا طبیعی باردار نمیشی باید لوله هاتو در بیاری ولی خدا خواست و شد

من با یه لوله کامل بسته و یه لوله نصفه نیمه طبیعی باردار شدم و بچه مم سالم  دنیا اومد

راست میگین...خداروشکر....هیچ مشکلی براتون پیش نیومد تو طول بارداری ...بچتون چیه الان چندسالشه

من بارداری اولم خارج رحمی بود لوله راستم رو داوردن با یک لوله دو بار حامله شدم بدون دکتر و قرص الان یه پسر شش ساله دارم و یه دخمل تو راهی

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
راست میگین...خداروشکر....هیچ مشکلی براتون پیش نیومد تو طول بارداری ...بچتون چیه الان چندسالشه

باور کن

دکترا گفتن طبیعی باردار نمیشم

باید ای وی اف شم و لوله هام رو هم دربیارم

اون موقع شاید باردار شدی به احتمال ۴۰ درصد

ولی خدا خواست و طبیعی بدون هیچ مشکلی نه تو بارداری نه تو زایمان

دختر ۲ سال و نیمه

چه مواظبتی میتونم بکنم خدا رو شکر الان یه دختر دارم اگه خدا خواست دوست دارم یکی دیگه هم بهم بده اگ ...

خدا رو شکر ایشالله باردار میشی بازم راحت

منم گفتن باید ببندی بستم متاسفانه ای وی اف هم دوبار انجام دادم نشد 

2706