2737
2734
عنوان

💚🤍💙 ختم سوره جن 💙🤍💚

| مشاهده متن کامل بحث + 9098 بازدید | 325 پست
@فرشتهm71   @فرشته1375   @ملکهmقزی   @lkhanom_moshaverl   @بانوم ...

سلام عزیزم

ممنون که به یادم بودی

لطفا اسم منو هم بنویس

از دوستی با شما خیلی خوشحالم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@mord     @سورریا     @شیداr     @paryaz   @fateme__ ...

سلام عزیزم

لطفاً اسم منو بنویس.

ممنونم

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2728

سلام عزیزم ممنون از دعوتت 

منم هستم😘❤🙏🏻

سلام عزیزم اسم مرا هم بنویس

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2738
@فرشتهm71   @فرشته1375   @ملکهmقزی   @lkhanom_moshaverl   @بانوم ...

هستم بنویس منو

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
@mord     @سورریا     @شیداr     @paryaz   @fateme__ ...

سلام خانومی ،بنویس اسممو گلم ،پریود باشیم چی میشه خوند

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
سلام عزیزم ممنون که صدام زدی اسم منم بنویس به نیت ادای قرض ان شالله

سلام عزیز دلممم خوش اومدی بپرس ببین عمه جانم شرکت می کنه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
سلام نیلی جان  من دلم میخواد شرکت کنم اما میترسم یادم بره شما میتونی هر روز بهم یادآوری کنی ت ...

سلام عزیز دلم می دونی چه کنم تو موبایلت صدای خودت رو ضبط کن که پاشو سوره جن رو بخون بعد اونو بکن صدای زنگ ساعت تلفن همراهت ساعتشم بزار وقتی که می دونی اون وقت ها بیکاری تقریبا اینجوری یادت نمی ره 

اگرم می بینی نمی تونی دیگه هیچ چون خودمم می ترسم یادم بره هر روز بگم شرمنده بشم 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
 سلام ممنونم بله هستم 

سلام عزیز دلممم خوش اومدی گلم 🌹

2706