2733
2734

سلام بچه ها 

دخترمن باوزن ۲۰۵۰بدنیااومدولی بعدش خییلی خوب وزن گرفت

۲۷روزگی شد۳۳۸۰

۳۰روزگی۳۵۰۰

۳۵روزگی۳۹۰۰

از۳۰روزگی تاالان که ۵۰روزشه ۱۰۰گرم هم اضافه نکرده گاهی کم هم میکنه

ازاول فقط شیرخودمو میخورد نه شیرم فرقی کرده نه خوابیدنش نه هیچی نمیدونم مشکل ازکجاست

۵روزه دارم روزی دووعده شیرخشک میدم بازم همونه

دیگه دارم میمیرم ازنگرانی توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه😢

امضاندارم انگشت☝میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جرااینقدر بچه رو وزن میکنی

اصولیش اینکه هر وقت واکسن داشت وزنش کنی

اصلا اینقدرحساسیت لازم نیست تا چهارماهگی اگه اضافه نکرد اونموقع نگران شو

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
خداهیچ مادری رو ازسمت بچش نگران نکنه دارم می میرم ازنگرانی😭

اخی عزیزم نگران نباش فکر نکنم چیز مهمی باشه

ولی دکتر ببرش حتما 

احتمالا آزمایش بنویسه

اگه تهران هستی بگو آدرس یه دکتر خیلی عالی اطفال بدم بهت 

نگاه به بچت بکنه میفهمه چشه

اسهال و عفونت نداره خدایی نکرده؟  حتما ببر دکتر پیگیری کن طبیعی نیست

اسهال نداره دکتربردم شنبه گفته ۱۰روزصبرکن هر۳ساعت یه سینتوبده اگه بازوزن اضافه نکردکمکی بهش بده که من طاقت نیوردم شیرخشکم بهش میدم انگارنه انگار

ازمایش داده هنوزنگرفتم

ولی اخه درعرض چندروز فوری عفونت گرفت؟مگه میشه😭

امضاندارم انگشت☝میزنم
2740

پسر من ۵ ماهشه ، بدنیا اومد ۲۸۰۰ بود بعد از اون خوب وزن میگرفت دیگه بعد از عید وزن کم اضافه کرد دیشب بردم دکتر تو ۲۰ روز فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرده ، به دکتر گفتم چیز خاصی بهم نگفت ، پسر من شیر خشک میخوره ولی اشتهاش خیلی کمه

اسهال نداره دکتربردم شنبه گفته ۱۰روزصبرکن هر۳ساعت یه سینتوبده اگه بازوزن اضافه نکردکمکی بهش بده که م ...

هعی خواهر تا این بچه هامون بزرگ بشن ما مردیم از نگرانی 

هر روزشون یه جور نگرانیه

راه درازی در پیش داری حالا تازه اولشه

غصه نخور بچه ای که موقع دنیا اومدن سالم و سرحال بوده قطعا الان هم چیز نگران کننده ای درموردش وجود نداره

درکت میکنم عزیزم حتما حتما ببرش دکتر خیالت راحت میشه دو وعده شیرخشک زیادم نیست همچین. احتنالا شی ...

اگه ازاول اینجوری بود میگفتم ازشیرمه باشیرخودم روزی ۵۰گرم بیشتراضافه میکرد اخه یهوچیشد

امضاندارم انگشت☝میزنم
پسر من ۵ ماهشه ، بدنیا اومد ۲۸۰۰ بود بعد از اون خوب وزن میگرفت دیگه بعد از عید وزن کم اضافه کرد دیشب ...

دختر منم از ۵ ماهگی ۲۰۰،۳۰۰ گرم وزن میگرفت.دو ماهم هست که کلا همونم نگرفته.خیلی خیلی ناراحتم 

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
2706