2737
2739
عنوان

مادرشوهرم برام استوری گذاشته+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 45 پست

سخت نگیر عزیزم.همیشه سعی کن رابطه ات با خانواده شوهر خوب باشه..شما هم عصبانی بوده حال دلت آشوبه شاید با لحن بد حرف زدی.میگذره .این یحثا بین دوتا خواهر بین دختر و مادر هم هست .ان شاالله که رابطه هاتون بدون تنش باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

به روی خودت نیاری بهتره.

گرچه من خودم اگه بودم یه استوری در حد خودش میزاشتم

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
نه الان ۳سال عروسشونم تبریک پیامی بهم نگفتن بخوان استوری بزارن هه

حالا این حرفا رو ول کن الان تو این موقعیت گرفتاری های مهم تر داری انرژیتو هدر نده 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
خب حرف بدی اصلاااا نزده،راست گفته دیگه،توهینم نکرده

اخه یه جوری رفتآر میکنه انگار خودش اینجوری نیس اوندفعه با جاریم دعواش شد منم گفتم به هرحال خودتون اونو انتخاب کردین گفت همه عروسامو میبینن تف ولعنت میکنن درصورتی که من اصلا کاری به کسی ندارم حتی تیکه میندازن بهم من جواب نمیدم محل نمیدم بهشون این اینجوری ادا درمیاره

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
اسی راستی اون کیک خواهرشوهزت خواسته بوددرست کردی یانه؟؟؟؟

نه درست نکردم رفت خرید و خونه مادرشوهرم تولد گرفت مارم صدانکرد

مامان خودم همیشه میگه مسائل خونه رو نباید بیرون برد از طرفی دل شما هم پر بود    همسرت چی ...

همسرم طرف من بود بهشون گفت دلش پره حق بدین تالا کی کمک کردین که دلش گرم شه به خانوادم .داشتن شوهرمو پر میکردن با من دعوا کنه شوهرمم اینجوری جوابشونو داد

2706