2733
2734
عنوان

مادرشوهرم برام استوری گذاشته+عکس

917 بازدید | 45 پست

پیرو تاپیک قبل دیروز بعد از دادگاه خیلی دلم پربود هم از بی عدالتی هم از اینکه ادمی که سرسفرت بود برات پاپوش درست کنه 

خلاصه دیروز کلی زار میزدم وگریه توماشین سرشوهرم غر زدم وبا صدای بلند گفتم همش تقصیره توعه بس نیس ۳سال بابدبختی ونداریت ساختم حالا بخاطر بی خیالیت باید پام تو دادگاه ها وا شه

بعد برادرشوهرم برگشت سرمن داد زد منم داد زدم سرش گفتم به تو مربوط نیس یادته با زنت دعوا مینداختی تو زندگیم خودتو میکشیدی کنار میگفتی مشکلات شما به ما مربوط نیس الانم مربوط نیس

۳ساله دارم با سختی زندگی میکنم کدوم روزی اومدین بگین زنده این یا مرده 

اونموقع که تو گرفتاریا ومریضیا سختیا خودم تنها بودم کجا بودین فقط وقتایی که باشوهرم حرفم میشه یادتون میاد برادر وپسر دارین 

خیلی دلم ازشون پره ایشالا به بدترین وضع بیوفتن من توقع بی جا از شوهرم ندارم ولی خودشون دعوا میندازن بینمون بعد میکشن کنار میگن به ما مربوط نیس حتی مادرشوهرم سر جاریم که دعوا انداخته بود خونه ی ما بهم گفت مزاحم من نشو تورو من انتخاب نکردم برا پسرم اخه ازدواج ما ازطریق دانشگاه ودوستی بود

خلاصه هرچی تواین ۳سال عذابم دادن بهشون با گریه بلندبلند گفتم حالا امروز این استوری گذاشته برام 

بنظرتون بهش چیزی نگم؟

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

کو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

کو

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2728
2738