2752
2734
عنوان

معجزه سویق و افزایش وزن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 53214 بازدید | 101 پست
واای چه خوووب چقدر میدی چه مارکی

الان بگم باز میگن تبلیغه.. به جون خودم فقط میخوام اگه کسی مثل موقعیت منو داره و نگرانه استفاده کنه.. یکی تو برنامه گهواره پیجشو معرفی کرد منم اعتماد کردم خریدم... باور کن انگار خودت درست کردی بس که عالیه... پیج حکیم بانو تو اینستا.. 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری سویق درست کردی دختر من ۸ ماهشه ۷۲۰۰ وزنش.بخاطره عفونت ادراری وزن نمیگیره داروهم روش تاثیر نمیک ...

عزیزم من با اب قلم و یا اب گوشت چرخ کرده قاطی میکنم میخوره. خیلی خوشمزس خوردم امتحان کردم😁😁من تنوع میدم. با پوره سیب یا موز قاطی میکنم.. با سیب زمینی و هویج و گوشت چرخ درست میکنم

2731
عزیزم من با اب قلم و یا اب گوشت چرخ کرده قاطی میکنم میخوره. خیلی خوشمزس خوردم امتحان کردم😁😁من تنوع ...

نه منظورم خوده سویق بود ک چجوری درست کردی.بازم مرسی مهربون😍

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
از کجا بخریمش؟؟ چجور میشه درستش کرد؟؟ از چند ماهگی ب بالا میشه داد؟؟

من از 5 ماهگی شروع کردم... واسه بچه کم وزن از 4 ماهگی هم میشه.. از پیج حکیم بانو گرفتم تو اینستا.. به جون خودم تبلیغ نمیکنما.. فقط میخوام نگرانی مادرایی مشابه من از بین بره

از کجا بخریمش؟؟ چجور میشه درستش کرد؟؟ از چند ماهگی ب بالا میشه داد؟؟

با اب قلم و اب گوشت.. توضیح دادم تو کامنتهارو😀

اجی منم به پسرش نه اهن میده نه مولتی فقط سویق کودک که ترکیب چند نوع سویقه ۵ شیره اصل و ۴ مغز خام ...

افرین به خواهر شما😀اتفاقا هم پوست بچه روشنتر میشه با سویق هم سیستم ایمنیش بالا میره.. 5 شیره پرسیدم گفتن از 8 ماه به بالا مجازه.. مغزها هم از یکسالگی.. خواهر زادتون چند وقتشه؟ 

اره عزیزم.. سویق کودک.. سرلاک کدو حلوایی و هویج.. سویق سنجد

منم به دخترم نیدم البته هر روز نه دو بار در هفته یا سه بار. برای اینکه نتیجه بده هر روز بهش بدم؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
عزیزم توروخدا بگین از کجا خریدین دختر منم کم وزنه ۹ ماهشه😢😢😢

عزیزم اصلا اصلا نگران نباش.. بخدا هر کس دخترمو میدید میگفت چرا اینقدر ضعیفه... برو اینستا پیج حکیم بانو.. کاملا ارگانیکه... البته عطاریا هم دارنا... ولی برو اینجا بخر مثل من مطمئن هستم نتیجه میگیری.. دخترم تا 5 ماهگیش 4300 بود😢

عزیزم اصلا اصلا نگران نباش.. بخدا هر کس دخترمو میدید میگفت چرا اینقدر ضعیفه... برو اینستا پیج حکیم ب ...

عین دختر منه عزیزم همش نگا دخترای تپل میکنم حسرت میخورم البته بخاطر سلامتیش روزی هزار برا خداروشکر میکنم ولی خیلی ضعیف شده بخاطر دندون عزیزم من حتما میخرم میشه بگین قیمتش چنده ؟😍😍

2706