2737
2739
عنوان

معجزه سویق و افزایش وزن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 52539 بازدید | 101 پست
سویق چی میدی از کجا میخری ک معتبر باشه و ب چ صورت بهش میدی

عزیزم تو کامنتها نوشتم.. از پیج حکیم بانو گرفتم. مطمئن باشید پشیمون نمیشید. من با اب قلم یا اب گوشت چرخ کرده قاطی میکنم... هر روز غروب با هویج و سیب زمینی و گوشت چرخ کرده سوپ براش درست میکنم. من روزی 6 قاشق چایخوری به همراه غذاهای مختلف میدم.. با پوره سیب یا موز.. یا هر غذایی که مجازه.. با نخود فرنگی 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا از چند ماهگی بهش سویق دادی؟ و چطوری؟

عزیزم من از 5 ماهگیش شروع کردم.... اول روزی چند قاشق تا عادت کنه... الان روزی 6 نلبکی😀دخترم اشتهاش چند برابر شده بخاطر سویق... بخدا اصلا گوشت نداشت تنش😢الان گوشت زده تنش😀با اب قلم یا اب گوشت چرخ کرده. پوره سیب... کلا هر غذایی بهش بدم با سویق قاطیش میکنم... من سویق کودک.. سرلاک کدو حلوایی و هویج شیرین و خوشمزس.. سویق سنجد.. جدیدا حریره بادام

نه منظورم خوده سویق بود ک چجوری درست کردی.بازم مرسی مهربون😍

گلم من خریدم اماده که مطمئن باش خونگیه انگار... البته تو خونه میتونی درست کنیا.. فقط وقت گیره... من از پیج حکیم بانو گرفتم 

2731

ممنون که تجربه تو در اختیارمون گذاشتی استارتر

من که عاجز شدم دیگه

دختر من سه سالشه ۱۱ و نیم کیلوئه

تاپیکام از اول عضویتم وقتی دخترم ۸ ماهه بود راجب بدغذاییش بود تا الان

ازکجابایدایناروبخرم؟؟

عزیزم عطاری دارن که مطمئنا خوب نیست... من از پیج حکیم بانو گرفتم ارگانیکه... من که راضیم. واسه دختر من که معجزه کرده... بزار بزارم عکس پیجشو

ممنون که تجربه تو در اختیارمون گذاشتی استارتر من که عاجز شدم دیگه دختر من سه سالشه ۱۱ و نیم کیلوئه ...

عزیزم حتما سویق رو امتحان کن... شما چون دخترت بزرگه از مشاورش بپرس چه چیزایی تو این سن باید بخوره... مطمئن باش جواب میگیری

2740
افرین به خواهر شما😀اتفاقا هم پوست بچه روشنتر میشه با سویق هم سیستم ایمنیش بالا میره.. 5 شیره پرسیدم ...

یک سالو ۵ ماه

اررره پوستش ماشالله عین سفید برفی گونه هاشم سرخ 😂😂😂👋

از درد دل نمیترسم ولی از اسکرین شات بعدش چرا !!!!
عزیزم حتما سویق رو امتحان کن... شما چون دخترت بزرگه از مشاورش بپرس چه چیزایی تو این سن باید بخوره... ...

امتحان کردم عزیزم.همون موقع ها

هنوز تو یخچال دارم ازش از پارسال

تاثیر نداشت متاسفانه

الان ترغیب شدم دوباره بدم

پیجش رو سرچ کردم چندتا اورد.

اسم کامل پیج رو میزاری؟

منم به دخترم نیدم البته هر روز نه دو بار در هفته یا سه بار. برای اینکه نتیجه بده هر روز بهش بدم؟

اره اگه کم وزنه هر  روز بده.. حداقل روزی یک قاشق چایخوری بده.. بریز تو غذاهاش... مهم نیست جدا درست کنی.. با خورش با بستنی. اب میوه هر چی تونستی قاطی کن بخوره

همه اینا رو بش میدی؟؟

اره میدم... اتفاقا دوستمم گفت چه حوصله ای داری😁من دخترمو میدی گریت میگرفت بس که کوچیک و کم وزن بود.. الان انرژیم چند برابر شده. روزی 3 بار تازه تازه درست میکنم میدم میخوره..، 😁 

عین دختر منه عزیزم همش نگا دخترای تپل میکنم حسرت میخورم البته بخاطر سلامتیش روزی هزار برا خداروشکر م ...

اتفاقا باعث میشه دندون راحت در بیاره... من سویق کودک.. سنجد.. سرلاک.. گرفتم 120 فکر کنم.. هر کدوم 300 گرمیه.. من با ارد برنجم قاطی کردم راستی... راحت بیشتر از یکماه میشه داد... من از 20 اردیبهشت دارم میدم تازه یک سومش مصرف شده... من 2 ق سویق کودک و 2 ق سرلاک و 1 ق سویق سنجد و سه ق ارد برنج قاطیش کردم و هر روز 6 ق چایخوری به روشای مختلف درست میکنم میدم

من خیلی تاپیکا سویق رو توصیه کردم

افرین به شما.. متاسفانه من ای کاش دوران حاملگی با سویق اشنا بودم که بخاطر ویار شدیدم حداقل سینم پر شیر بشه... من سویق شیرافزا هم میخورم

سویق چیه؟میشه منم بخورم برای چاقی یا فقط بچه ها؟

اخ اخ اتفاقا باعث چاقی میشه خیلی راحت. من شیر افزاشو میخورم ماهی یک کیلو اضافه کردم😢 سویق چاقی هم دارن اتفاقا. اشتهات خیلی زیاد میشه ها. مراقب باش زیاد چاق نشی😁

2706