2733
2734
عنوان

من و شوهرم الان سر یه قسم با هم بحث داریم چیکار کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 148 پست
جالب اینه پرسپولیس بعد امجدیه تیم شده اونوقت اینا اسیا اسیا میکنن😂😂😂بابا هروقت اومدی فینال غرب می ...

اره خدایی راست میگی ما دستمون به موز نمیرسه 😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما نمیگیم دنیا میگن 😂😂 حرص نخور موز بخور 😂😂😂

توهم تا کی؟ تیم ۱۱٠ ام آسیا از ۱۳٠ تا،اونقت ما تیم ۲٠ ام خوبه پارسال اعلام شد😂

یاد سوراختور افتادم که ب گفته خودشون دومین تیم قوی دنیا شمام قوی ترین آسیا باشین😂😂😂

ما اون تیمی هستیم که عربا وحشت دارن از شمام اونی که میزارن درش🤭

اون حرکت دست بابا عیسی نثار دوستان کیسه و بای😂خوش خندیدیم🤣

پایان داستانتو خیلی تخیلی تموم کردی 😂😂😂😂

ولی خدایی طنز نویسی هستی برا خودت من میگم حتما ادامه بده کلی ملت بهت میخنده  تازه میتونی وسطاش تبلیغ موزم بکنی😂😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2728
خدایی کم اطلاعات اطلاعات بکن ی چیزی یاد گرفتی😂وقیت پیگیر بازیای تیم خودتم نیست بامن دم از فوتبال نز ...

آها الان یعنی منظورت باخت امسال بود؟ 

توی فوتبال حرفه ای باخت به یه تیم درجه یک که تو لیگ بازی میکنه نمیشه سوژه ی کری خوندن! مگر واسه هوادارن تیم بی ریشه ای مثل لنگپولیس!

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
توهم تا کی؟ تیم ۱۱٠ ام آسیا از ۱۳٠ تا،اونقت ما تیم ۲٠ ام خوبه پارسال اعلام شد😂 یاد سوراختور افتادم ...

اره وحشت دارن چون انصافا دارین ۳ ساله موز میخورین بابا بزارین به بقیه هم برسه دیگه سیر نشدین شما 

هر وقت ستارهامونو شمردی تموم شد بیا اینجا از فوتبال حرف بزن گوگولی 😂😂😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....
پایان داستانتو خیلی تخیلی تموم کردی 😂😂😂😂 ولی خدایی طنز نویسی هستی برا خودت من میگم حتما ادامه ب ...

میدونی چیه؟

زیادی تو کانال های هواداری لنگ چرخ زده و چهارتا اصطلاح امجدیه و العین و ازونجا یاد گرفته اومده بلغور میکنه! وگرنه ازش بپرسی نمیدونه العین مال کدوم کشور هست اصلا!

بذار این چهار روز رو خوش باشن که بعد از بابامسعود قراره حسابی خجالت بکشن😁

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
2738
من موندم واقعا اونا پولشونو ملیاردی میزنن به جیب ملت این ور سرشون دعوا دارن.. همونارو تو جامعه جواب ...

همسایه ی مامانم اینا که سر یکی از بازی ها ، سکته کرد مرد ، از بس شور زده بود   

همسایه ی مامانم اینا که سر یکی از بازی ها ، سکته کرد مرد ، از بس شور زده بود    

جل الخالق.. خدارو شکر نه خودم فوتبالیم نه شهرم نه خانواده هامون فقط یکی از برادرشوهرام فقط فوتبالو دوس داره بعضی وقتا نگاه میکنه

عاقبت قسم خوردن یاشکستنه یاپشیمانی توعصبانیت قسمش باطله اگه فک میکنه توعصبانیت نبوده سه روزپشت سرهم روزه بگیره یاکفارشوبده حله

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
ول کن بابا ،یه بار من سر فوتبال دعوام شد باهاش گفتم مرده شور تیمت رو ببرن،گفت مرده شور خودت رو ببرن ...

این دیگ خیلی سمه  

الانم سختمونه ولی می‌رسیم به جایی که حقمونه✨🤍🌍
2706