2737
2739

ما ده ساله ازدواج کردیم و پنج شش ساله بچه میخوایم در اونهارو هم انجام دادیم نتیجه نمیداد تا اینکه رفتیم ی آزمایش DNA اسپرم دادیم فهمیدیم شوهرم مشکل داره و اصلا قبول نمیکنه اسپرم شخص دیگه رو بگیرم 

رگ غیرت گرفته ولی من مطمئنم اگه من مشکل داشتم اون مشکلی با تخمک اهدایی نداشت

چکار کنم؟

هیچی.کاری ازت برنمیاد عزیزم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

سلام

خب ایشون هم یک طرف ماجراست!

انشاالله به زودی باردار بشین

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم قبول نميكرد

به لطف خدا، طبيعي بچه دار شديم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
چجوری عزیزم وقتی اسپرم مشکل ژنتیکی داره

خداوند کاری نیست که از نتونه از پسش بربیاد 

خدا بخواد میشه❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2740
اونم میگه نه اگه اطرافیان بفمن بیچارمون میکنن 

مگه شما به خاطر اطرافیانتون زندگی میکنید؟

چه ثوابی بالاتر و بهتر از بزرگ کردن بچه ای که حسرت یه خانواده داره

چکار کردی؟ چجوری شد؟

نا اميد شديم و ديگه دكتر نرفتم

ماه بعد باردار بودم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
مگه شما به خاطر اطرافیانتون زندگی میکنید؟ چه ثوابی بالاتر و بهتر از بزرگ کردن بچه ای که حسرت یه خان ...

دوست دارم اون بچه خوشحال و خوشبخت کنم نه اینکه درگیر نگاه بد اطرافیان و تیکه کنم و بدتر بدبختش کنم

دوست دارم اون بچه خوشحال و خوشبخت کنم نه اینکه درگیر نگاه بد اطرافیان و تیکه کنم و بدتر بدبختش کنم

خب دیگه تا وقتی درگیر نگاه اطرافیانی هیچ وقت احساس ارامش نمیکنی

دیگران مگه چقدر تو زندگی شما هستن؟چقدر کمکتون میکنن چقدر زندگی شما براشون ارزش داره که شما روی حرف دیگران خودتون رو از فرزند داشتن محروم میکنید

فقط کار خداست

مامان بابای منم بعد از ۱۰ سال بچه دار شدن و من به دنیا اومدم 

اگه راه داره برید درمان کنید اگر نه که بیخیالش بشید خدا خودش بهتون میده ، از امام حسین و امام رضا بخوایید 

....
2706