2737
2734

سلام امروز روز ۳۰ سیکلم هست ،من از چند دوز قبل بی بی گذاشتم و همه به نسبت کم رنگ مثبت شدن ،بی بی های مارک های مختلف داشتن و گاهی شب و گاهی روز گذاشتم .این ماه روز ۱۳  آمپول hcgزدم ،بی بی روز ۳۰ سیکل هم پر رنگه صبح رفتم آز دادم الان زنگ زدن گفتن منفی ؟چرا آخه 😭

من سابقه سقط دارم و باید زودتر متوجه بارداریم بشم و برم پیش دکترم ،چقد امروز خوشحال بود .یخ زدم 

احتمالابه خاطرآمپول بی بی چکت موبت میشه چندروزدیگه صبرکن اگه پریودنشدی دوباره آزمایش بده

آمپول که اثرش انقد نمی مونه ،🥺من قبلا هم زدم آمپول .و بی بی امروز پر رنگ شده بود 😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمپول که اثرش انقد نمی مونه ،🥺من قبلا هم زدم آمپول .و بی بی امروز پر رنگ شده بود 😥

آمپول تا۱۴روزاثرش میمونه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
امروز ۱۷ روز ازش:میگذره 

پس مثبته بی بی چک بیشتر اوقات هم از ازمایش خون زودتر جواب میده همینجا خیلیا رو خوندم ک بی بی چکشون مثبت بود ولی از منفی و بعدازچندروز از هم مثبت شده.عزیزم انشاالله براتوام مثبته چندروز دیگه برو بتا بده ازمایش معمولی اگه عددش کم باشه هم میگن منفی ولی تو بارداری مطمعن باش برامنم دعا کن

پس مثبته بی بی چک بیشتر اوقات هم از ازمایش خون زودتر جواب میده همینجا خیلیا رو خوندم ک بی بی چکشون م ...

نمیدونم درد زیاد پریود دارم ولی نمیاد .صبح یکم ترشح رنگی دیدم ولی آزمایشم‌منفی شد .موندم بخدا 

اینجورشو تا حالا ندیده بودم .کاش آز نمیدادم .دیشب چقد خوشحال بود 🥺

2740