2737
2739
عنوان

زردی نوزاد

98 بازدید | 9 پست

سلام خانما.

پسرم ده روزشه زرده.

بردمش ازمایشخون گرفتم.

جوابش رو با عکس میفرستم.

میشه لطفا راهنمایی کنید ببینید چطوره؟

اخه تا جواب ازمایش رو گرفتیم شب شد دیگه دکترش رفت

خودت خنکی بخور

دست وپای بچه را با کاسنی بشور 

به اندازه یه کنجد از شیر خشت وترنجبین بریز توی آب‌جوش خنک شد یک قاشق چای خوری بده صبح ظهر عصر

اگر داروخانه هم بری یه قطره هست که میده

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد از ده روزگی زردیش خیلی بالا نیست یه قطره هست فکر کنم بیلی روبین باید چند ساعتی یبار بهش بدی

شیر زیاد بخوره شیر خشک هم بهش بده زیاد ادرار و مدفوع کنه زردیش میره

زردی بالای 10 مراقبت زیاد میخاد من دوتا بچه هام همون هفته اول زردیشون رسید به 14 هردوتا بستری شدن شما خوبه

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2740
بعد از ده روزگی زردیش خیلی بالا نیست یه قطره هست فکر کنم بیلی روبین باید چند ساعتی یبار بهش بدی شیر ...

خداروشکر خوردنش خوبه،منم تند تند بهش شیر میدم.

یکم اب و کاسنی هم بهش دادیم،خودمم شروع کردم به توردن.

هلاک میشه تا ازش خون بگیرن.

دلم کباب شد امروز نمیتونست خون بگیره بچه کلی گریه کرد اشکش دراومد

خداروشکر خوردنش خوبه،منم تند تند بهش شیر میدم. یکم اب و کاسنی هم بهش دادیم،خودمم شروع کردم به توردن ...

خون گرفتن هم خوبه زردیش کمتر میشه

ببین کاسنی خیلی سرده برا بچه زیاد خوب نیست 

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...