2737
2739
عنوان

عمل تنگ کردن واژن بعد زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5283 بازدید | 36 پست
چندبار زایمان کردی؟ اصولا بعدش بخیه میزنن تنگ میشه نزدن واسه شما؟

واژنم کمی حالت گشادی پیدا کرده بخیه زدن اما بخیه ای که میزنن فقط برای اون قسمتی هست که برش دادن، دکتر میگه بیا واژنت رو تنگ کنم موقع زایمان حالت قبلشو از دست داده خیلی عذرمیخوام میگم رو رابطه جنسی هم تاثیر گذاشته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب برید یهو سزارین ازین دردسرا نداشته باشین

خب اولا که سزارین عوارضش بیشتر دوما که مگر همه واژنشون گشاد میشه کسی که از بخیه هاش مراقبت نکرد این میشه واگر نه ازش مراقبت کنی هیچیت نمیشه 

حرفه من مامایی👩🏻‍⚕️  خدایا مرسی بابت همسر خوبی💎 که بهم دادی 
2731
نکنید این کارا رو🤦

عزیزم چیز بدی نیست درمانی هم داره هم رو روابط جنسی تاثیر میزاره هم مشکلاتی که بعد زایمان پیش میاد اما من نمیدونم عملش چجوری هست مثل قبل میشه یا نه

عزیزم چیز بدی نیست درمانی هم داره هم رو روابط جنسی تاثیر میزاره هم مشکلاتی که بعد زایمان پیش میاد ام ...

اخه مگه گشاد میشه ؟ میگن بعد زایمان ب حالت طبیعی بر میگرده..اگه میخوای آنجام بدی ی جای خوب برو 

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺
2740
بچه‌ها چ دلیلی داره این عمل؟تنگ نباشه چی میشه

برای بعضی ها درمانی میشه بعضی افراد بعد زایمان بخیشون بد جوش خورده یا عفونت و خشکی واژن گرفتن یا واژنشون حالت قبلو از دست داده عمل میکنن بهتر میشه همه میگن زیبایی هست در صورتی که بیشتر درمانی هست تا زیبایی

اخه مگه گشاد میشه ؟ میگن بعد زایمان ب حالت طبیعی بر میگرده..اگه میخوای آنجام بدی ی جای خوب برو 

دکتر اون موقع بد بخیه زده بعضی ها ژنتیکی اینجوری هستن بعد زایمان به حالت قبل برنمیگرده بعضی ها ژنتیکشون خوبه به حالت قبل زایمان برمیگرده 

خو من یه سوال دارم اگ مردی یه مشکل کوچیکی مثل این مثلا داشته باشن حاضرن برن عمل و اینچیزا  دیگ ...

خوب خانمی ربطی به مرد نداره حتما که نباید بخاطر آقایون باشه همه چی بعضی ها بی اختیاری ادرار میگیرن بعد زایمان یا واژن به حالت قبل برنمیگرده یا صدا میده با عمل درست میشه ایران بهش میگن زیبایی 

2706