2737
2734
عنوان

تاپیک جامع افزایش قد بعد ۲۰ سالگی

125077 بازدید | 1264 پست

💓به نام خدا💓

این تاپیک‌جامع افزایش قد هست

سن ۲۰ متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۹ ( پذیرای کادوهای گرم شما هستیم  )

قد 150 (فکر میکردم بیشترم ولی امروز با سانتی متر خودم گرفتم و تو حموم علامت زدم که عکسشو میذارم)

برنامه افزایش قدم رو مینویسم و هر روز برای خودم‌گزارش میدم

برنامه شامل سابلیمینال.خواب مناسب.تغذیه مناسب.و ورزش هست

قد هدف 160 تا 165

انرژی_منفی_ممنوع#  

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اولا که اینجا من گزارشات خودمو میدم و برنامه رو کامل میذارم شامل تغذیه و سابی ک‌میخوام گوش بدم و ورزشا

برای کسایی ک میخوان با من همراه باشن احتمالا تاپیک جدا بزنم باید ببینم کسی میخواد یا نه.ولی خب من این تصمیمو گرفتم و انجامش میدم

احتمالا یه کانال تلگرامم میزنم که اونجا ساب و ایناروهم میذارم برای کسایی ک تلگرام راحت ترن بخونن

ولی بازم همشو همینجاهم میذارم

شاید در طول برنامه یسری جاهارو تغییر بدم باید ببینم چی پیش میاد و چجوری پیش میرم که اینارو همرو بهتون‌میگم

فعلا از اسون شروع میکنیم و با اپلیکیشن 

بعد کم کم میرسیم به متد گلوتالر داینامیک و کتابش و فیلم های اصلاحی

برنامه مبتنی به اصلاح پاسچر بدن و اشکالات قامتی هست مثل قوز ، گودی کمر ، زانو پرانتزی ، افتادگی شانه و ...

که به میمنت و مبارکی من همشو دارم از بس تو گوشی بودم و درس خوندم  

البته هرچی کج تر باشین جای امیدواری برای افزایش قد بیشتره نگران نباشین

اگرم قدتون بلنده بازم میتونین از این برنامه استفاده‌کنین و طرز ایستادن و شکل قامتتون رو درست کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
تاثیر داره واقعا ؟ ساب هاتون رو از کجا گرفتید ؟ مطمئنید ازش؟

من مبتنی به ساب نمیخوام برم جلو 

هدف و پایه من ورزشه

و اینکه اشکالات پاسچر یا قامتی زیاد دارم

بیشتر هدفم اصلاح اوناست مثلا قوز دارم

ساب رو از کانال خانم قربانی پیدا کردم ک خب دیدم چند نفر نتیجه گرفتن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیه تو این سن فقط برین دکتر غدد 

دکتر غدد رفتم گفت نرمالی کوتاه هستم نسبتا ولی گفت به سنت تو رنج نرمال جامعه هستی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اول برو دکتر ببین صفحات رشدت بسته نشده باشه بعد 

اخرین بار ک حدود ۱۷.۱۸ رفتم بسته نشده بود تابه حال نمیدونم ولی به هرحال این برنامه ربطی به صفحه رشد نداره زیاد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مبتنی به ساب نمیخوام برم جلو  هدف و پایه من ورزشه و اینکه اشکالات پاسچر یا قامتی زیاد دارم ...

میشه ایدی کانال این خانم قربانی رو بمن هم بدین؟

شکوفه هستم متولد79.کاربری مال دوستم بوده که بمن تعلق گرفته در حال حاضر..یا علی مدد  

خب بچه ها نکته بعدی ک میخوام بگم اینه ک باید با حس خوب این چالشو شروع کنین و نسبت به خودتون حس خوبی داشته باشید تا بتونید راحت تر پیش برید

هدف اصلی تون رو افزایش قد نذارین هدف اصلیتون سلامتی و اصلاح پاسچرتون باشه افزایش قدم در کنارش حتما اتفاق میفته بسته به تلاشتون و میزان انحراف ساختارتون

اکثر خانوما قوز وایمیستن بخاطر سینه هاشون

تمرینات اکثرا شامل حرکات یوگا هست که وقتی انجام میدین عضلاتتون رو هم قوی میکنه و ارامش بیشتری تو زندگیتون خواهید داشت‌.یوگا خیلی مفیده

هدف من ۱۰ ماهه هست یعنی تا فروردین ۱۴۰۱ تلاش میکنم اروم اروم پیش میرم نمیخوام عجله کنم

و اینکه شما دوتا راه بیشتر ندارین:

یا با همین قد و شکل قامتتون کنار بیاین

یا سعی‌کنید عوضش کنید و تلاش خودتون رو بکنید

خب یه راه سومم هست اینکه تا اخر عمر غصه بخورید یا مثلا خودتون رو مقایسه کنید با بقیه

منطقیش اینه شما تلاش خودتون رو بکنید و بعد اگر نتیجه هم‌نگرفتید فوقش‌میگید من تلاش خودمو کردم و زحمت خودمو کشیدم که من مطمئنم همه نتیجه خواهیم گرفت از ۳ تا ۵ سانت کم کمش و تا ۱۵ سانت هم افزایش قد با این متد دیده شده.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

❤خب برای شروع موهاتونو کامل بالای سرتون ببندین تا قوزتون اگر دارین خوب دیده شه مو روشو نپوشونه

یه لباس چسب یا میتونید با نیم تنه و شلوارک عکس بگیرید از خودتون به این صورت ک کنار یچیزی وایستید ک موقعی ک بعدا عکس گرفتین تغییراتتون نسبت به اون چیز مشخص باشه 

مثلا من خودم‌کنار کمد ک واستادم در کمد یه شاخص میتونه باشه

دوتا عکس بگیرید یکی از رو به رو سرتاپا

یکی از بغل سرتا پا

و تو گوشیتون‌نگه دارین

❤دومین کار اینه ک قدتون رو با سانتی متر خونتون اندازه بگیرید از کسی کمک بگیرید بهتره.و اونجارو علامت بزنین

من خودم تو حموم با ماژیک با کمک مامانم قدمو علامت زدم و اندازه گرفتم

قدتون رو هم ثبت کنین

که بریم سراغ برنامه

بگم از قبل تایپ نکردم میخوام تایپ کنم

شروع برنامه هم از فردا 

🌱دوشنبه سوم خرداد ماه خواهد بود

🌱پایان برنامه یک فروردین هزارو چهارصدو یک

حالا در ادامه بهتون یاد میدم مثلا اگ گودی کمر دارین یا پای پرانتزی دارین اصلا چجوری بفهمین؟؟؟

این تاپیک پر نکته های ورزشی و مفید خواهد بود ک برای خودمم مثل یه ارشیو خوب موندگاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ایدی کانال این خانم قربانی رو بمن هم بدین؟

سرچ کن تو تلگرام میاد ولی فایل صوتیشم همینجا اپلود میکنم بعد تگت میکنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

💢خب ساعت گزارش من ۹ تا ۱۰ شب هست💢

1
5
10
15
20
25
30
35
40

❤۱-خواب مناسب❤

اوج ترشح هورمون رشد در ساعت ۲۲ تا ۲۳ شب هستش ک باید این موقع خواب باشیم و خواب کافی برای سن ۱۸ تا ۶۸ سال هفت تا نه ساعت هست.

من خودم از امشب ده و نیم به تختم میرم و صبح ساعت ۷ کوک میکنم ک میشه تقریبا ۸ ساعت خواب  و کم کم میارمش رو ساعت نه و نیم

یعنی اصلش اینه ک ما نه و نیم بریم بخوابیم ک ده دیگ خواب باشیم و از اونورم سحر خیز باشیم و ساعت ۵ تا ۶ صبح دیگه بیدار باشیم.

هرچه قدر خواب عمیق تر باشه میزان ترشح هورمون رشد بیشتر هست

که من در ادامه نکاتیو برای خواب صحیح و اینکه چطور خوابمون رو عمیق کنیم بهتون میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706