2737
2734
قرص لاینسترنول هم واسه بعد از زایمان از هفته 6 استفاده می شه البته من خودم هنوز استفاده نکردم و لی تصمیم دارم سر 6 هفته استفاده کنم. آخه شوشو کاندوم دوست نداره . جلوگیری طبیعی هم فایده نداره.
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای من همیشه کاندوم بوده ولی خریدش دردسر داشت تا چند وقت پیش...توی این اوضاع کرونا برای خریدش اصلا ارزش رفتن نداره.. میتونی با خرید کاندوم با کیفیت و ژل لوبریکانت غیر روغنی که پایه آب داره از سایت فروشگاه جنسی آنلاین بخری و این مشکل رو حل کنی.. من همیشه از این فروشگاه خرید میکنم

به نظرم روش پیشگیری از بارداری را خیلی با وسواس و مشاوره با دکتر انتخاب کنید چون ممکنه عوارض داشته باشه خصوصا کاندوم که بعضی از خانم ها بهش حساسیت دارند 

مزایا و معایب کاندوم و بقیه روش های پیشگیری مثل قرص جلوگیری میتونه به شما کمک کنه

2740