2726
سلام دوست جونا..نی نیم الان 45روزه است..قبلا روشم طبیعی بود چون بچه میخواستیم..اما الان بین مینی پیل(قزص شیردهی) وکاندوم شک دارم ..هرچند شوهرم میگه همون طبیعی اما من میترسم..شما چه روشی داشتین..کدوم بهتربوده براتون؟
****یه سوال راجع به کاندوم:
من تاحالا استفاده نکردم..شرمنده اینو میپرسم..واقعا فرقی بین انواع مختلفش (گرم،سرد،طعم دارو..)که توداروخانه ها میفروشن هست؟ خیلی متنوعه آخه..اصلا روم هم نمیشه بخرم..تجربتونو میشه بگید..
مهراوه جون ما که روشمون عدم رابطست :))
شوخی کردم...فکر میکنم کاندوم راحت تر و مطمین تر باشه چونکه قرص رو ممکنه آدم فراموش کنه بخوره... در مورد انواعش هم من تجربه ای ندارم شرمنده ولی فکر نمیکنم خیلی فرقی بکنه مهم اینه که حتما به تاریخ مصرفش دقت کنی و آلرژی نداشته باشی
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بنظر من کاندوم بهتره
خودت نمیخواد بخری بگو همسری بخره
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من قرصو بخاطر اینکه هورمونه و بالاخره عوارض داره استفاده نکردم
کاندوم kodex شنیدم از همه بهتره داروخونه ایه به شوشو گفته بود
طبیعی فکرشم نکن تو مایعی که قبل از ا ن ز ا ل میاد یکم اسپرم هس
سلام مهراوه جون نی نی من 2 سالشه و من اصلاً بچه نمیخوام روشم همون طبیعی هست اما راجع به کاندوم هم اطلاعات زیادی از دوستام دارم میگن واقعاً فرق داره و احساس میشه و مطمئن تر از قرص هست اخه قرص عوارض هم داره موفق باشی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
عزیزم من تا 6 ماه قرص دوران شیردهی رو میخوردم . بعد از اون کاندوم . البته من وقتی نینیم 10 ماهه شد ناخواسته باردار شدم . بعد از زایمان دومم شوهرم وازکتومی کرد .

بنظرم کاندوم اصلا روش مطمئنی نیست .
تا خدا هست ......جای هیچ نگرانی نیست .
سلام مهراوه جون منم 80روزه نینیم به دنیا اومده قبل از بارداری از کاندوم استفاده میکردم و الان هم از کاندوم استفاده میکنم
اره خانومی فرق دارن ما از چند نوع مختلف گرفتیم و استفاده کردیم و اونی رو که بیشتر باهامون سازگار بود رو 2 سال استفاده کردیم ولی تصمیم دارم بعد از 2 ماه از آی یو دی استفاده کنم
2706