2733
2734
عنوان

یبوست نوزاد چی بدم بهش کمکی

114 بازدید | 18 پست

سلام بچه من الان ۶ ماه و ۷ روزشه یک ماهه که کمکی شروع کردم فرنی و حریره بادوم خواستم سوپ و پوره سی زمینی و پوره سیب درختی  شروع کردم یه هفته که  دادم یبوست شدید شد الان میترسم دوباره فقط فرنی و حریره بادم میدم ولی حس میکنم کافی نباشه براش 

چیزه جدید چی اضافه کنم یبوست نشه 

کدوم غذا که دادم بد بوده برا یبوست 

اخه پوره سیب درختی یکی میکه بده برای درمان یبوست یکی میگه عامل یبوست هضمش سخته موندم

تو غذاش که روغن زیتون میریزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از اول از چه مقدار فرنی شروع کردی و بعد یک‌ماه مقدار فرنی ای که میخوره چکد قاشقه؟دختر من‌همسن دختر ش ...

من اول اول که لعاب برنج دادم ۲۰ سیسی تو شیشه 

بعد از یه هفته فرنی رقیق یه وعده ۴_۵ قاشق بعد دو وعده 

الان سه وعده 

لا به لا حریره بادومم میدم 

توش نبات سفید بنداز به جای شکر که دل درد هم نشه

موز یه شب اندازه دو برش حلقه دادم ظرف دوساعت شکمش کار کرد عجیب فکنم اگه یه بار دیگه میدادم اسهال میش ...

منم دو سه بار اندازه ی بند انگشت موز له کردم دادم‌سریع شکمش کار کرد بعد یکی دو ساعت‌میگن‌موز و سیب از میوه هایی هست که حتی از ماه چهارم میشه شروع کرد.سریع هًضم میشن

سیب درختی خام بدید،سیب زمینی ندید اصن

بیشترمیوه های آبداربدید،شیرخودتون رو بهش میدید؟اگراره باید رو تغذیه خودتونم کارکنید،اگرشیرخشک حیوانی میدید باید بدونید یکی از دلایل یبوسته

بهتره کلا گیاهخواری روشروع کنید.

به سایت دکترزرین اذرهم حتماسربزنید👈http://fa.zarinazar.com/

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738
من اول اول که لعاب برنج دادم ۲۰ سیسی تو شیشه  بعد از یه هفته فرنی رقیق یه وعده ۴_۵ قاشق بعد دو ...

من شیره انگور ریخته بودم.اندازه ی یک‌سوم کاسه ماست خوری سه بار دادم که دل درد شد و ببخشید مدفوعش هم سفت شده بود و بچه اذیت شد

نه یه کاسه ماست خوری

از امروز دوباره میخوام شروع کنم.ممنونم از توضیحاتت عزیزم.از یه قاشق چایخوری شروع کنم.فردا دو تا‌‌. همین طور تا دو هفته که مقدارش زباد بشه.خدا کنه دوباره دلدرد نشه بچه م.

چندماهشه؟

بهش روغن زیتون بده هرروز یه کوچولوبخوره با پاهاشو درطول روز چندبارنرمش بده.هی عقب جلوکن پاهاشو

حل میشه .

دلم برات تنگ شده😪😞💔همونیم که گفتم دیگه باهم حرف نزنیم.پشیمونم بیا💔