2733
2734

من سه روزه جراحی شدم واقعا دیگه کم اوردم از درد 

، نه فقط من هم تختی هامم حالشون خیلی بد بود، درصورتی که اکثرا میگن راحته

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وااای نگو منم شنبه میخام عمل کنم😥

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

نسبت به عمل باز راحت

اونم تو نبه خودش دردسراش داره

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

از لاپاراتومی که به مراتب راحت تره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
وااای نگو منم شنبه میخام عمل کنم😥

خدا کمکت کنه 

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
سعی کن زیاد راه بری  راحت نیس اسمش روشه دیگه عمل

درد شونه و کتفم خیلی زیاده خیییلییییی

نه چیزی نبودفقط اولش یکم درد داری اونم بخاطر اینه که شکمت پر گاز میکنن واسه لاپاراسکوپی.سوراخ ریز بالای نافه که دوتابخیه میخوره.درد کتف وشانه وقفس سینه یکم داری که بخاطر همون گازه

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
کیست تخمدان چپ  درمویید داشتم

ای وای منم دارم الان سه ساله فهمیدم نرفتم دنبالش ماله من درموییده

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
2706