2733
2734
جالبه ناراحتم میشن میگن من بهشون تهمت زدم 🤦‍♀️

خوب کاری کردی یکی اینایی ک وقتی خبر ندارن از هیچی تهمت میزنن رو مخن یکیم اینایی همه چی واضحه میگن قضاوت نکنیم خب بی عقل طرف زده 3نفرو قیمه قیمه کرده راجع به چیش قضاوت نکنیم فقط مث طوطی جمله حفظ میکنن نمیدونن کجا بکار ببرن ایرانیا حدوسط ندارن از این ور بوم میفتن یااونورش این روشن فکر نماها وکوته فکرا پدر مارو درآوردن 

خوب کاری کردی یکی اینایی ک وقتی خبر ندارن از هیچی تهمت میزنن رو مخن یکیم اینایی همه چی واضحه میگن قض ...

وای واقعا همینطوره من تو اینستا نابود میشم انقد حرص میخورم از دست اینجور آدما 😥 والا من خودمم قبلا اینجور اشتباهاتی کردم بهم تذکر دادن جای توجیه کردن فکر کردم گفتم بله اشتباه کردم عذرمیخوام سعی میکنم تکرار نکنم جبران کنم و ‌‌‌‌.... ناراحتی نداره اصلا اونم اینجا که هیچکس هیچکسو نمیشناسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب کاری کردی یکی اینایی ک وقتی خبر ندارن از هیچی تهمت میزنن رو مخن یکیم اینایی همه چی واضحه میگن قض ...

اون اولش خود کلانتری هم در این حد از اعتراف پدر مادرش میدونست مگه من خدا بودم باید میدونستم طبق نظر اون روز من نظر دادم 

چرا ندونسته نظر میدید !!! شما کوته فکری ک نادانسته نظر میدی

نهایت لغو کاربریه دیگه  برو دیگه نه من ریپلای میکنم نه تو خودمم حوصلشو ندارم دیگه شما زبون منو ...

شما زبون منو فهمیدی دیگه 

من شاید اشتباه کردم اون روز نظرم شاید اشتباه بوده چرا شما این کارو میکنی 

شما زبون منو فهمیدی دیگه  من شاید اشتباه کردم اون روز نظرم شاید اشتباه بوده چرا شما این کارو م ...

ماها نیومدیم این دنیا بخوریم بخوابیم بمیریم اومدیم یاد بدیم یاد بگیریم تجربه کسب کنیم اینکه تو و اون خانم انقددددر جبهه گرفتین و کار اشتباهتونو خواستین توجیه کنین به هر نحوی همونطور که همین الانم میاین میگین شااید اشتباه کرده باشم این کار شما بود بحث رو به اینجا رسوند من یه تاپیک اشتباه زدم اومدن دوستان بهم تذکر دادن اینجا جای گفتن فلان حرف نیست خیلی منطقی ازشون عذرخواهی کردم گفتم لطف کنن گزارش بزنن اینجا کسی کسیو نمیشناسه که بهتون برخورد وای تگ شدم حتی نفرینم کردین🤣 که البته نفرین همیشه برمیگرده سمت کسی نفرین کرده

خداروشکر زبون شما و امثال شمارو من اصلا نمیفهمم عزیزم

در پناه حق

شما زبون منو فهمیدی دیگه  من شاید اشتباه کردم اون روز نظرم شاید اشتباه بوده چرا شما این کارو م ...

در ضمن اینم بگم من تصورم این بود با آدمای منطقی و منعطفی روبرو میشم که قادرن افکار اشتباهشونو تغییر بدن که فهمیدم اشتباه میکردم😊

راستی دلیل تگ هم این بود اونجا خواستم بهتون بگم ولی قفل کرده بود نشد

ماها نیومدیم این دنیا بخوریم بخوابیم بمیریم اومدیم یاد بدیم یاد بگیریم تجربه کسب کنیم اینکه تو و اون ...

چرا نمیشناسن میشناسن باید بدونی پشت هرکدوم از این اسم کاربری ها یه آدم واقعیه چون مجازیه دلیل نمیشه توهین کنیم ب هم .من نفرین نکردم گفتم ب خدا سپردم 

مگه ب خدا واگذار کردن نفرینه از نظر شما!؟؟

در ضمن اینم بگم من تصورم این بود با آدمای منطقی و منعطفی روبرو میشم که قادرن افکار اشتباهشونو تغییر ...

دقیقااا منم اشتباه کردم وقتی اون پستت رو دیدم ب دوستمون گفتی زر نزن خیلی ناراحت شدم چرا برات وقت گذاشتم 

کار درست رو ایشون کرد ک حتی جواب بی ادبی شما هم نداد

2706