2737
2734
خود اینجور افراد به طور بالقوه پتانسیل ظلم و ستم و ... رو دارند و در زندگی شون به بچه خودشون هم رحم ...

آره درسته، چندروز پیش یکی تاپیک زده بود اگر دخترتون با پسری رابطه جنسی داشته باشه چه عکس العملی نشان می دید، همین نصف کامنتا میگفتن میکشیمش، خوب اینا هم یکی هستن لنگه همین دوتا پدر و مادر جانی

نه بابا هیچ کس نمیدونسته یه خواهرش باشوهرش توتهرانن یه برادرم داره اونها اولیای دم محسوب میشن

یعنی یکی از اینام نمیپرسیده خواهرمون کجاست!!! مگه میشه!!! 

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قاتلاروووو ول کنیننددددد استخون نصف کردنا رو ول کنینننددددددد نی نی سایتی هایی رو  بچسبید ...

بیچاره خیلیم مظلوم بوده حاضر بوده با دوتا قاتل زندگی کنه از دستشون غذا بخوره تازه ده سال هم سکوت کرده قتل اونا رو لو نداده 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
خداروشکر که سالم تشخیص داده شدن چون اینطوری در حکم شون تخفیف داده نمیشه و ان شاالله مجازات میشن. امی ...

فکرم ب اینجا نرفته بود راست میگی.مجازات شن هر چه زودتر روانیا

ولی یک انسان سالم یک پدر مادر چطور تونستن ای خدا😢

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2728
این قاتلاروووو ول کنیننددددد استخون نصف کردنا رو ول کنینننددددددد نی نی سایتی هایی رو ول بچسبید &n ...

ابنا خیییییلی پستنننننننننن ک حتی غذا رو نخورده فرداش دوباره گرمش کردن دادن به خوردش 

حتی تو اون ۱ روز پشیمون نشدن

چجور مادری دلش میاد بچه خودشو بکشه وایسه تکه تکه اش کنه

اینا به چند تکه کردن راضی نبودن 

کف دست پاشنه پا ...  جدا کردت وااای یا خدا نمیتونم ا۱ن بش فک کنم دیونه شدم

این قاتلاروووو ول کنیننددددد استخون نصف کردنا رو ول کنینننددددددد نی نی سایتی هایی رو  بچسبید ...

من خدا رو شکر اصلا حرفای اون پدر و مادر جنایتکار رو باور نکردم. چون واقعا ما که علمی به این موضوع نداشتیم. تنها چیزی که ما می دونستیم این بود که یه قتل رخ داده. قضاوت در مورد پسره که این کاره بوده کار غلطی بود. تازه کسی که دستش از دنیا کوتاهه

کو عکسش بزار..فقط دخترش و خواهر دوماده گم شده

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

میترسم کامنت بزارم بیاد منم بکشه!😐

خیلی دوس دارم اونایی ک توی اون تاپیک پربازدید میگفتن حتما پسرش ی کاری کرده ک پدر مادرش کشتنش رو ببینم الان چی میگن؟؟🤔🤔

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2740
یعنی یکی از اینام نمیپرسیده خواهرمون کجاست!!! مگه میشه!!! 

راحت دروغ میگفتن خب و با این شخصیت شاید اونا را هم میکشتن خدا داند

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

عه من همون روز تو کامنت ها میدیدم نوشته بودن دامادش و دخترشم مفقودن همه میگفتن شاید رفتن خارج و فلان پناهنده شدن.

واقعا اینا روانی بودن چجوری تونستن .

میگن نکنه درگیر انحرافات دینی و اینا بودن مثلا عرفان های خاص یا شیطان پرستی و ...

اخه اصلا نمیشه تصور کرد ادمیزاد بتونه بچه هاشو اینجوری سلاخی کنه

عه من همون روز تو کامنت ها میدیدم نوشته بودن دامادش و دخترشم مفقودن همه میگفتن شاید رفتن خارج و فلان ...

دکستر وطنی بودن 😞

طرفای ما دوتا معلم خانم بودن،معلم که قاتل بود از مدرسه اخراج شده بوده به روز میره دم در اون معلمی که میخواسته بکشتش با ماشین اون خانمه میرن تقریبا یه جایی که خلوت بوده میگه وایستا بعد با چاقو تکه تکه ش کرده بوده فقطم قصدش کشت نبوده اونایی که دیده بودن میگفتن خیلی بد کشته شده بوده

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40