2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم از عذاب وجدان خیلیاشو الکی گفتن که اعدام کنن راحت شن 

کلا دنبال بهونه اید واسه اینا عجبببببب

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
همه رو هم تیکه تیکه میکردن بخدااا قمه کشا و لا ابالیاشم دو تا ضربه چاقو ب طرف میزنن تموم میشه میره&n ...

اره مثلا گفته خانم پاشنشو سفت بگیر من ببرم 

یا خداااا خیلی وحشی و جانین

اگه ناصر الدین شاه هم طریقه کشتنش بصورت تیکه تیکه شدن بوده باشه این احتمال هس ک بازم کار این دونفر ...

😂 😂 😂 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
صدا و سیما/ رئیس پلیس پایتخت در خصوص زوایای پنهان قتل کارگردان عنوان کرد:  مادر و پدر بابک خرمد ...

ینی چرت ترین و مذخرف ترین دلیل برای کشتن یک انسانِ

اگ روانی نبودن همچین کاری اصصصصصصلا نمیکردن .نمیدونم دیگ شاید اینجا ما روانی هستیم و مشکل از ماست ک داریم عادی زندگی میکنیم و اونایی ک قاتلن عاقلن و سالم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
خب اینارو کسی نمیدونست چرا اعتراف کردن؟😐 مرده که سه سال دیگه درمیومد چیشد که اعتراف کرد؟ چقد حال ب ...

انگار پخش شده از طرف فامیلا که دخترودامادشونچندسالیه مفقود شدن.اینم اعتراف کرده

واقعا کسی تینو گفت؟ اونا که از پدر مادره هم جانی ترن    

اوف، پر بودن اونایی که میگفتن ببینید پسره چکار پدر مادرش کرده که اون بنده هایه خدا دیگه چاره ای براشون نمونده، باید از اطرافیامون خیلی بترسیم که اینقدر این عمل وحشتناک براشون عادیه و طرفداری میکنن ازش

2706