2733
2739
عنوان

اسم دختر کدوم قشنگ ترهست

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 24 پست

اگه نوشتارش ائل ای هست و گفتارش الای شما فقط بگو الای لازم نیست که بگی چه جوری نوشته میشه چه جوری خونده میشه

من خوش اومد از الای خیلی خوش اهنگه

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  

ب نظرم این اسما دیگه خیلی ..... شده 

ایسانا .اوینا . اریکا . همتا . ارشیدا. شادلین . اژوانا.

تمنا.نیاز. 

😐من این اسمارو دوس دارم

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرم این اسما دیگه خیلی ..... شده  ایسانا .اوینا . اریکا . همتا . ارشیدا. شادلین . اژوانا ...

خب البته که. سلیقه ای هست من خودم خیلی طرفدار اسامی که خیلی جدید یهو مدمیشن واسامی کن اخرشون آ داره نیستم

نمی‌دونم چرا

2731
خب البته که. سلیقه ای هست من خودم خیلی طرفدار اسامی که خیلی جدید یهو مدمیشن واسامی کن اخرشون آ داره ...

😂خو اسمای قشنگ هم همش ا داره

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

اسم نوه های من پانیذوپانیا هست که برای من زیباترین اسم های دنیاست چون این دوتا عشق های من هستند 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
2738
جدی؟معنیش فرق نکرده؟؟؟؟توی نت بزن الای معنیش میگه پیک جنگ نمی‌دونم همچین چیزی

اره دیدم معنیش درمورد جنگ و این چیزاس . به نظر من اسم سنگینی هم هست اگه خیلی برات این اسم مهم نیست اسم قشنگ زیاده تو اینستا پیجای اسمو ببین خیلی اسم میذارن