2752
2734
عنوان

خانومایی که تجربه بارداری دارین میاین لطفا؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 36 پست

نگرانیت رو درک میکنم ولی راستش خنده‌م گرفت از سوالت. نگران نباش اون انقباضی که میگی فرق داره و رحم از داخل سفت میشه و درد داره ربطی به سفتی و نرمی بافت شکم نداره🤣

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
طبیعیه عزیزم سفتی انقباضات با سفت بودن بافت بدن فرق داره،سفتی انقباضات مثل وقتیه که پات گرفته و &nb ...

عه واقعا‌؟ توکل بخدا انشالله سراغم نیاد من همینجوری استرسی ام

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هی میخونم دور از جون میگم زودرس نشه🥺

نه استرس نداشته باش سمه برات

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
عزیزم اون تو گوشته استخون که نیست سفت باشه، طبیعیه خانوم، البته استرست طبیعیه، همه برای بچه اول اینج ...

اره واقعا اول بودنش یه ور منم به سختی باردار شدم یه ور.مرسی از دلداریت عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
عه واقعا‌؟ توکل بخدا انشالله سراغم نیاد من همینجوری استرسی ام

دور ‌کن استرس رو از خودت عزیزم اصلا برای خودت ونینی گلی خوب نیست

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀
نگرانیت رو درک میکنم ولی راستش خنده‌م گرفت از سوالت. نگران نباش اون انقباضی که میگی فرق داره و رحم ا ...

اخه دکترم چک میکنه میگه دراز بکش بعد هی شکممو فشار میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
والا چیزی حس نمیکنم راستش

معلومه که نباید حس کنی اون مال وقتیه که میخوای زایمان کنی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
دور ‌کن استرس رو از خودت عزیزم اصلا برای خودت ونینی گلی خوب نیست

اره بخدا همه میگن مگه میتونم‌‌. بخدا انقدر ivf سخته😔

توکل بخدا هرچی خودش بخوار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
اخه دکترم چک میکنه میگه دراز بکش بعد هی شکممو فشار میده

دکترا همه‌شون همینطوری معاینه میکنن. دکتر منم هرماه معاینه شکمی میکرد موقعیت بچه رو میفهمید که چه جوریه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
معلومه که نباید حس کنی اون مال وقتیه که میخوای زایمان کنی 

اره درسته دور از جون من نگران زودرسم همش‌ انشالله که خیره توکل بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
دکترا همه‌شون همینطوری معاینه میکنن. دکتر منم هرماه معاینه شکمی میکرد موقعیت بچه رو میفهمید که چه جو ...

آهاا. توکل بخدا پس چون نمیدونم چطوریه گیج میشم همش و نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

نترس عاديه 

انقباض اينطوري نيست اصلا

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706