2737
2739
عنوان

خزترین چیزی که دیدین از کارهایی تازه عروس ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9303 بازدید | 174 پست
من شر حاسدا😑😑نموده منو

😂

به کوردی و ترکی مسلطم😎                                   نگارم_ملکه_کورد سابقم😍                                    ۲۰ سالمه 😼                                                         همیشه واسه هدفام میجنگم چون من اینجام تا ثابت کنم مامانم یه دختر قوی تربیت کرده نه یه دختر ضعیف و بی هدف😌👸                                 پس میخندم🙃 چون شایسته ی ماه نیست که غمگین باشد🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترخاله ی من تنها عروس خز فامیل بود😂

باهم عقد کردیم اولین عید بعد عقد که دیدمش موهاش دقیییقا زرررد

هنوزم عکسشو دارم😂الان خودشو فحش میده عکسو میبینه

تو جمع روی پای شوهرش درازمیکشید یابرعکس

همش دستاشون تو دست هم بود

منو لگو چقدر حسرت میخوردم😂

الانم طلاق گرفتن🥺

2731
موی بلوند اینکه هرمهمونی میرن هرچی طلا دارن میندازن سرو گردنشون!اخه 6تا انگشتر تو دست خدایی یه جوری ...

من دوتا بندازم بک می کنم خیلی زشته من تباهم یا اونا🤣🤣🤣🤣

2738
من بچه جاریمو رو اینجوری میندازم بیرون

عزیزم😂😂😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
به نظرمن اینکه دوست داره پیشرفت کنه خوبه ولی به اندازه ناخن کاشتن خوبه مژه کاشتن خوبه ولی به وقتش

نه منظورمو متوجه نشدی .منظورم اینه مثلا دختره تو یه روستا میره با خر  اب میاره برای اشامیدن بعد میاد تو شهر   اداهایی میاد که دختر شهری پیشش کم میاره

یکی از فامیلامون تازه ازدواج کرده هر دیقه استوری میزاره عشق اقامونم     اقامون میگه بدون م ...

وای خیلی خندیدم عالی بود

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇
2706