2733
2734
عنوان

خزترین چیزی که دیدین از کارهایی تازه عروس ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9303 بازدید | 174 پست

پروفایلاشون

من شرحاسد اذا حسداشون

رنگ مو

ارایش و طلا

کلا اوایل ازدواج خوبه ولی تلاش،برای توچشم مردم کردن  داشته هاشون واقعا زشته

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از فامیلامون تازه ازدواج کرده هر دیقه استوری میزاره عشق اقامونم     اقامون میگه بدون من میمیره یا جارو برقی میکشه عکس میزاره از ظرفای کثیف توی سینک عکس میزاره زیرش مینویسه اقامون گفته به سیاه سفید دست نزن تا خودم بیام 🤢🤢🤢🤢

2731

چرا راستی دامادها جوگیر نمیشن و خز بازی در بیارن؟ 

همه ش عروسا خز میشن ؟😂

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2738

وای یه جا پاگشا دعوت بودیم رنگ ابرو گذاشتم زردددددد 

اصلا فاجعه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بیو : چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی 🧿

آقاییش:

به کوردی و ترکی مسلطم😎                                   نگارم_ملکه_کورد سابقم😍                                    ۲۰ سالمه 😼                                                         همیشه واسه هدفام میجنگم چون من اینجام تا ثابت کنم مامانم یه دختر قوی تربیت کرده نه یه دختر ضعیف و بی هدف😌👸                                 پس میخندم🙃 چون شایسته ی ماه نیست که غمگین باشد🌙

من الان تازه عروسم ول چیزایی که تو بقیه دیدم ایناست

عوض کردن بیو به  چشم زخم و اینا

عوض کردن تمام عکس پروفایلا به عکس دوتایی

پیج دوتایی زدن

تو یه ظرف غذا خوردن

خودشونو گرفتن

2706