2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اول سعی کن جوشاتو از بین ببری 

من کرم ضد جوش قوی درماتوم دارم خوب بوده

صابون خیلی پوست رو خشک میکنه و تنها صابونایی که برای صورتم استفاده میکنم صابون فیروزه(که نارنجی خیلی خیلی شفافه) و صابون گوگردی(خاصیت جوش زدایی داره)

ماسکای مختلفم امتحان کن، هم صنعتی هم خونگی تو خونه درست کن

رژیم غذاییتم اوکی کن زیاد چربی نخور و چیزایی که بهش حساسیت میدی اصلا نخور

ویتامین هارو هم یادت باشه، مثلا کپسولای ویتامین E روزانه بزنی به صورتت معجزه میکنه

و همیشه کرمای مرطوب کننده بزن به پوستت

از تونرهای مخصوص پوستت استفاده کن

از فیس واش استفاده کن هر صبح

من فیس واش لدورا رو داشتم خوب بود ولی الکسی..س رو خریدم دیگه محشر بود

اصلا و به هیچ عنوان شبا با ارایش نخواب

اینکارارو بکن احتمالش زیر ۱۰ درصده اگه جوشات خوب نشه😁

پریودات منظمه ؟ موی زائد تو چونت ، سینه ، ناف ، کشاله ران داری؟ تزمایش خون دادی؟

اگه این علائمو داری برو پیش دکتر زنان ، احتمالا با چند ددوره مصرف یه سری قرصای ضدبارداری و ... جوشات میره

اگه هم این علائمو نداری و جوشات خیلی زیاد و ملتهب هستن برو متخصص پوست چون شاید لازم باشه روآکوتان یا انتی بیوتیک بخوری

اگرم هیچ کدوم از اینا نبود و جوشاتم خیلی وحشتناک نیست( درهر صورت انجام دادنش مزیته و ضرر نیست ) پوستتو صبح و شب با یه شوینده مناسب پوست چرب بشور بعدش از کرمای ضد جوش که ارزونترینش اکنومیش هستش استفاده کن و در نهایت مرطوب کننده پوست چرب بزن، رو انجام این کارا مداومت واشته باشه که تدام خیلی مهمه

همه چی درست میشه
2738
پریودات منظمه ؟ موی زائد تو چونت ، سینه ، ناف ، کشاله ران داری؟ تزمایش خون دادی؟ اگه این علائمو دار ...

پریودیم ک منظمه..موی تو چونه و سینه ندارم ولی پاهام و کشاله رونم بد نیس☺

2706