2737
2739

دیروز رفتم مغازه لباس فروشی پیش خونمون جنس جدید اورده بود یه تونیک دامن شلواری ست خریدم ۴۰۰ تومن.از سرکار اومد پوشیدمشون گفتمش چطوره گفت خیلی خوشکلن خیلی شیکن اینا ازکجات گفتمش امروز خریدم گفت مبارکت چقد گرفتی گفتم ۴۰۰ .یه لحظه قیافه اش یه جوری شد بعدش لبخند زد گفت مبارکت باشه به خوشی بپوشی دیگه چیزی نگفت. تا امروز داشتیم حرف میزدیم گفت راستی زهره واقعا نترکیدی انقدر لباس میخری چه خبرته هرماه یه لباس جدید میگیری حالا من آخرین بار اسفند ماه بود واسه عید بود گرفتم منم جوابش رو ندادم خندیدم گفتم دیگه دوست دارم. بچه ها اگه دفعه دیگه گفت چی بهش بگم که دیگه نگه. وضع مالیش خوبه ولی یعنی من  ماهی به اندازه ۴۰۰ ارزش ندارم برا خودم یه چیز بگیرم که میگه نترکیدی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بگو عزیزم تو زحمت میکشی که آرزوی چیزی به دل من نمونه اگه قرار بر این باشه پس زحمتی که تو میکشی چه فایده داره 😉😉😉😉

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
اگه شاغلی اشکال نداره بخر و لذتشو ببر

متاسفانه نیستم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738
بگو عزیزم تو زحمت میکشی که آرزوی چیزی به دل من نمونه اگه قرار بر این باشه پس زحمتی که تو میکشی چه فا ...

عااالی. مرسی😚

بهتر نیست  از قبل با همسرتون هماهنگ کنید که در جریان تصمیم ها و خریدهاتون باشن ؟

و اینکه

عموما آدمها  برنامه ریزی مالی دارن و هزینه ی غیر مترقبه باعث میشه  جا بخورن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اصلا چیزی نگو، به کارات ادامه بده به مرور عادت می‌کنه

Ok

2706