2737
2734
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت نترکیدی انقدر لباس میخری

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم اونی ک واسش باید مهم باشه شوهرتون نه شما...شما رفتی 400 دادی لباس یهویی..از زندگی شما خبر ندا ...

والا چی بگم. آره دیگه بار آخرمه که بدون هماهنگی اش میخرم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
کم نیست زیادم نیست ولی اگ تو برنامتون خرید خونه و ماشینع بیشتر صرفه جویی کن

نه عزیزم خونه و ماشین داریم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
۴۰۰ زیاده برا یه تونیک تو خونه ای

تونیک ودامن شلواری بود. واسه اینکه کسی بیاد خونمون مهمونی گرفتم

ماهانه بگیرازش که نخوای جواب پس بدی

اینم پول از تو کارت خودم بود که کشیدم

بهش بگو فعلا که تو ترکیدی ظاهرا !!! از دیروز فکرت درگیره خریدمه 😖

شوخی میکنم اینو نگو دل چرکین میشه 😊 بهتر دوستانه بهش بگی من برا تو خوشگل میکنم دیگه فکر نمیکردم بعد سه ماه 400 تومن لباس خریدن برام زیادی باشه عزیزم 😏😶

2740
بهش بگو فعلا که تو ترکیدی ظاهرا !!! از دیروز فکرت درگیره خریدمه 😖 شوخی میکنم اینو نگو دل چرکین میش ...

تنکس

بهش بگو من ابن همه تو خونه زحمت میکشم یعنی ماهی ۴۰۰ _۵۰۰ تومن حقم نیست که لباس بخرم حداقل دلم خوش باشه 

بعدم بهش بگو بقیه رو تو ندیدی که به من میگی ولخرج زنهای مردم ماهیانه از شوهرشون ۱ تومن ۲ تومن میگیرن خرج میکنن 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم